Balea gelový sprchový peeling – podmáslí a citron

 

Tento gelový peeling do sprchy privátní značky Balea dostupný v drogeriích DM používám pravidelně a koupila jsem si již jeho třetí balení (originální název – Balea dusch peeling Buttermilk & Lemon). Jde o limitovanou edici, takže časem jej asi nahradí trochu jiný typ, nicméně myslím, že jeho efekt a kvalita budou podobné. Přečtěte si mou zkušenost.

 

zelený obal sprchového gelu Balea z DM drogérie

Kosmetika Balea recenze – sprchový peelingový gel

 

Sprchový peeling Buttermilk & Lemon se prodává v tubě o objemu 200 ml a najdeme jej mezi nabídkou sprchových gelů v drogeriích DM. Má graficky povedený obal, který působí svěže a lákavě už od pohledu. Ke konci se tuba trochu obtížněji vymačkává, jinak s ním ale nemám žádný problém. Příjemná je i jeho cena.

 

Čtěte také: Tělový balzám Balea Sensitive – hydratujte svou pokožku

 

Co tento peeling umí? Pokožku umyje, odstraní odumřelé kožní buňky, zanechá kůži jemnou, osvěženou a hladkou. Má opravdu příjemnou, sladkou, jemně citronovou vůni, barva obsahu je světle žluté barvy. Zrníčka jsou středně velká, ani příliš drobná, ani nepříjemně hrubá, proto se dá peeling použít i několikrát týdně, podle potřeby a typu pokožky.

 

vymáčknutý gel značky Balea (DM drogérie)

Pokud hledáte cenově lákavý tělový peeling pro častější použití, který splní svou funkci a navíc krásně voní, určitě po něm sáhněte.

 

Výhody sprchového peelingu Balea:

  • Nízká cena
  • Pěkný obal
  • Příjemná vůně
  • Brusná zrníčka tak akorát velká

 

Nevýhody:

  • Poněkud hůře se ke konci používání vymačkává obsah z tuby

 

Autor recenze: Magdalena Vašková

 

Máte taky zkušenost se sprchovým peelingem značky Balea? Jaké sprchové gely kupujete v DM drogérii vy? Podělte o váš názor níže v diskuzi.

Přidej komentář

Váš email nebude nikde zveřejněn, ani nebude zneužit. Povinná pole jsou označena *