Tělový balzám Balea Sensitive – hydratujte svou pokožku

 

Jestli značka Balea něco opravdu „umí“, jsou to tělová mléka, balzámy a krémy. Jako majitelka suché a citlivé pokožky si neumím představit jediný večer bez jejich použití. Mám vyzkoušeno a otestováno opravdu velké množství. A značka Balea mezi nimi jednoznačně vede. Mezi jeden z mých nejoblíbenějších patří Balea tělový balzám Sensitive.

 

Balea Sensitive tělový balzám a jeho obsah

lidská ruka drží tělový krém Balea sensitive z DM

Má zkušenost s tělovým balzámem Balea Sensitive pro citlivou pokožku

 

Tělový balzám Balea Sensitive je podle etikety speciálně vytvořen pro citlivou pokožku, které dodává vše, co potřebuje. Obsahuje pečující výtažky z aloe vera a z bavlníku, které pokožku intenzivně hydratují a chrání ji před vysoušením. Navíc má jemné a zklidňující složení s bisabololem a panthenolem, které zachovává přirozenou rovnováhu citlivé pokožky.

 

Proč používám Balea tělový balzám Sensitive?

Protože je opravdu velmi jemný a lehce se roztírá. Ihned po rozetření se vpije do pokožky a zanechá ji jemnou, voňavou a pružnou. Nezanechává mastný film a neznečišťuje oděv.

Díky svému složení mi vyhovuje i v zimních dnech, kdy je má pokožka mnohem citlivější a bolestivě praská. Málokterý krém či balzám mi v tu dobu vyhovuje. Balea Sensitive je však natolik jemný a šetrný, že pokožku nedráždí a výborně ji hydratuje.

 

Balea tělový balzám položený ve fialové dece s dlouhými chlupy

Velké balení krému Balea Sensitive

 

Co ještě oceňuji na tělovém balzámu Balea Sensitive

Jelikož se mažu opravdu každý večer, a v zimě někdy i ráno a přes den, spotřebuji velké množství krémů a balzámů. Proto oceňuji velké balení tohoto balzámu Balea (400ml), protože vydrží dva až tři týdny. Navíc jeho cena je v poměru s velikostí balení a kvalitou výrobku více než výhodná.

 

Čtěte také: Balea gelový sprchový peeling – podmáslí a citron

 

Tělový balzám Balea Sensitive nadchne i vyznavače čistě rostlinné stravy a kosmetiky, protože je vhodný díky svému složení i pro vegany.

 

Proč KUPOVAT Balea tělový balzám Sensitive

  • Skvěle hydratuje
  • Dobře se roztírá a rychle se vsakuje
  • Nedráždí pokožku
  • Výborná cena

 

Obchodní řetězec: DM drogerie

Značka: Balea

Vyrobeno: Německo

Velikost balení: 400 ml

 

Jaká je vaše zkušenost s tělovými krémy Balea z DM drogérie? Podělte se o ni v diskuzi níže.

 

Přidej komentář

Váš email nebude nikde zveřejněn, ani nebude zneužit. Povinná pole jsou označena *