Herní karty Star Wars - věrnostní akce Kauflandu za nákupy

Postavy STAR WARS řádí v Kauflandu! Získáte je všechny?

 

Obchodní řetězec Kaufland chce potěšit fanoušky STAR WARS! Spouští sběratelskou věrnostní akci – herní kartičky STAR WARS za nákupy. Stihnete je nasbírat všechny? (Pokračování textu…)

01/12/2019 / PŘEČÍST
náhled článku na webu Levna-Kvalita o eshopu BENU

Postup nákupu v e-shopu lékárny BENU

 

Věděli jste, že síť lékáren BENU má také e-shop? Nemusíte tak již chodit za sychravého počasí nebo při nedostatku času do kamenné prodejny, ale vše si objednáte jednoduše a pohodlně z domova na www.benu.cz. Vybírat můžete ze širokého sortimentu doplňků stravy, volně prodejných léků, kosmetiky, zdravotnických pomůcek, ale i veterinárních potřeb pro vaše mazlíčky. V případě, že si nejste jisti svým výběrem, můžete online položit dotaz vyškoleným lékárníkům a lékařům. (Pokračování textu…)

04/01/2019 / PŘEČÍST
věrnostní zákaznické karty tesco clubcard, teta klub, billa bonus club

Věrnostní programy obchodů – přehled výhod

V současné době většina velkých obchodních řetězců, lékáren a drogerií nabízí svým stálým zákazníkům členství ve věrnostních programech s využíváním věrnostní zákaznické karty. Princip je v podstatě podobný, ovšem v každém obchodě se liší nabízené výhody, které zákazník může využívat po své registraci. Co zůstává stejné, je jednoduchá registrace a bezplatný vstup do klubu včetně získání zákaznické karty.

Podívejte se, u kterých obchodníků můžete věrnostní programy využívat, jaké BONUSY nabízejí a kolik peněz můžete ušetřit. Na konci článku najdete tipy na mobilní aplikace, které ulehčí vaší peněžence (všechny plastové věrnostní kartičky si uložíte do telefonu a nemusíte je nosit v pěněžence).

(Pokračování textu…)

26/11/2018 / PŘEČÍST
logo eshopu Alza a alkalická baterie s logem AlzaPower

Alza boduje s vlastní privátní značkou AlzaPower i ekologickým balením

 

Mezi privátními značkami se objevila zcela nová, která patří e-shopu Alza.cz. Nese název AlzaPower a získáte pod ní produkty z oblasti IT a elektro příslušenství. Již od léta 2018 jste mohli v e-shopu zakoupit první produkty. Alza je vložila do prodeje bez jakékoli propagace, aby zjistila, jak na zákazníky nová značka zapůsobí. Jak to dopadlo? (Pokračování textu…)

04/11/2018 / PŘEČÍST
Nabíječka UltimateSpeed - český návod

Český návod autonabíječky Ultimate Speed >

 

Hledáte český návod autonabíječky baterií Ultimate Speed z Lidlu? Nevíte si rady, jak dodržet postup v návodu a spustit test na rozpoznání zcela vybité autobaterie? Čtěte dále a vyberte si návod k vašemu typu nabíječky. (Pokračování textu…)

02/11/2018 / PŘEČÍST
plyšáci z billa - chluptubeři z iglú

BILLA odměňuje zákazníky – získejte plyšové Chluptubery

 

Supermarket Billa se tentokrát rozhodl svézt na módní vlně a představil sběratelskou akci, v níž cílí především na školou povinné děti. To je skupina, která podléhá nejnovějšímu trendu, a místo herců a zpěváků vzhlíží k české you-tube scéně. Chluptubeři z iglú představují spojení nových dětských you-tube hrdinů a krásných plyšových zvířátek. (Pokračování textu…)

22/09/2018 / PŘEČÍST
kabáty a další oblečení z Lidlu

Oblečení z Lidlu – kvalita za málo peněz?

 

Lidl je obchod, který nabízí svým spotřebitelům opravdu různorodý sortiment. Vedle potravin a kosmetiky tam najedete i plno výrobků do domácnosti, na zahradu, pro sport i do dětského pokoje. Velmi oblíbené je v Lidlu především oblečení. Co všechno tento sortiment nabízí a zda se ho skutečně vyplatí kupovat, na to se podíváme v dnešním článku.

(Pokračování textu…)

09/09/2018 / PŘEČÍST
náhled výrobků v recenci e-shopu DM drogérie

DM eshop – nakupujte drogerii i kosmetiku pohodlně

 

Ať už patříte mezi zákazníky, kteří neradi chodí po obchodech, nebo prostě jen nemáte čas vyrazit do města na nákup, jistě oceníte možnost nakupovat drogerii, kosmetiku, ale i některé potraviny či krmivo pro domácí mazlíčky, z pohodlí domova. Oblíbená DM drogerie spustila eshop, na kterém si v klidu vyberete, co potřebujete, a nemusíte se při tom zvednout z gauče. (Pokračování textu…)

01/08/2018 / PŘEČÍST
odpovědi na otázky ohledně kvality a povědomí o potravinách privátních značek

Co si myslím o potravinách privátních značek? Poskytl jsem rozhovor

 

Kateřina Pešavová, studentka Mendelovy univerzity v Brně, mě požádala o pomoc a individuální hloubkový rozhovor na téma potraviny privátních značek. Máte nyní možnost si celý rozhovor přečíst a seznámit se tak s mým pohledem na potraviny privátních značek. Máte podobný názor? (Pokračování textu…)

26/03/2018 / PŘEČÍST
odpadkový koš plný potravin - očividně plýtváme potravinami

Plýtváte potravinami? Nevyhazujte je zbytečně!

 

Plýtvání potravinami je žhavě diskutovaná otázka. Ročně připadá na jednoho obyvatele naší země asi 150 kilogramů vyhozeného jídla! Odhaduje se, že se nakoupených potravin celosvětově vyhazuje třetina. Vliv to má nejen na naši peněženku, ale i na životní prostředí. (Pokračování textu…)

20/03/2018 / PŘEČÍST
postavičky Stikeez Ovoce a zelenina

Stikeez opět řádí v Lidlu! Nasbíráte je všechny?

 

Postavičky Stikeez i v roce 2018 zaplavují Lidl prodejny. Tentokrát se převlékly do ovocných a zeleninových kostýmů. Stihnete je najít všechny? (Pokračování textu…)

05/03/2018 / PŘEČÍST

Tap to go – nakoupíme v Albertu bez pokladen?

 

I Albert pochopil, že lidé chtějí nakupovat snadno a rychle. A tak v prvním obchodě v Nizozemí začínají testovat systém Tap to go“ (přilož a jdi). Technologie zjednoduší a zrychlí nákup podobně jako samoobslužné skenery v obchodech Globus, navíc však zákazník zaplatí bez nutnosti projít pokladnou. Budeme tak brzy nakupovat v Albertu bez pokladen? (Pokračování textu…)

09/02/2018 / PŘEČÍST