na mořské řase leží sushi rýže a zelenina, prstama je kuchař roluje - úvodní obrázek článku Vaříme s Albert magazínem – sushi recepty

Vaříme s Albert magazínem – sushi recepty

Albert magazín je jedním z nejinspirativnějších magazínů obchodních řetězců. Kromě nápadů na tvoření a dekorace přináší obrovské množství receptů a návodů na vaření. Nahlédněte nyní díky Albert magazínu do Japonska a inspirujte se receptem na přípravu a rolování MAKI sushi.

(Pokračování textu…)
01/01/2021 / PŘEČÍST
náhled článku na webu Levna-Kvalita o eshopu BENU

Postup nákupu v e-shopu lékárny BENU

Věděli jste, že síť lékáren BENU má také e-shop? Nemusíte tak již chodit za sychravého počasí nebo při nedostatku času do kamenné prodejny, ale vše si objednáte jednoduše a pohodlně z domova na www.benu.cz. Vybírat můžete ze širokého sortimentu doplňků stravy, volně prodejných léků, kosmetiky, zdravotnických pomůcek, ale i veterinárních potřeb pro vaše mazlíčky. V případě, že si nejste jisti svým výběrem, můžete online položit dotaz vyškoleným lékárníkům a lékařům.

(Pokračování textu…)
04/01/2019 / PŘEČÍST
logo eshopu Alza a alkalická baterie s logem AlzaPower

Alza boduje s vlastní privátní značkou AlzaPower i ekologickým balením

 

Mezi privátními značkami se objevila zcela nová, která patří e-shopu Alza.cz. Nese název AlzaPower a získáte pod ní produkty z oblasti IT a elektro příslušenství. Již od léta 2018 jste mohli v e-shopu zakoupit první produkty. Alza je vložila do prodeje bez jakékoli propagace, aby zjistila, jak na zákazníky nová značka zapůsobí. Jak to dopadlo? (Pokračování textu…)

04/11/2018 / PŘEČÍST
Nabíječka UltimateSpeed - český návod

Český návod autonabíječky Ultimate Speed >

 

Hledáte český návod autonabíječky baterií Ultimate Speed z Lidlu? Nevíte si rady, jak dodržet postup v návodu a spustit test na rozpoznání zcela vybité autobaterie? Čtěte dále a vyberte si návod k vašemu typu nabíječky. (Pokračování textu…)

02/11/2018 / PŘEČÍST
kabáty a další oblečení z Lidlu

Oblečení z Lidlu – kvalita za málo peněz?

 

Lidl je obchod, který nabízí svým spotřebitelům opravdu různorodý sortiment. Vedle potravin a kosmetiky tam najedete i plno výrobků do domácnosti, na zahradu, pro sport i do dětského pokoje. Velmi oblíbené je v Lidlu především oblečení. Co všechno tento sortiment nabízí a zda se ho skutečně vyplatí kupovat, na to se podíváme v dnešním článku.

(Pokračování textu…)

09/09/2018 / PŘEČÍST
náhled výrobků v recenci e-shopu DM drogérie

DM eshop – nakupujte drogerii i kosmetiku pohodlně

 

Ať už patříte mezi zákazníky, kteří neradi chodí po obchodech, nebo prostě jen nemáte čas vyrazit do města na nákup, jistě oceníte možnost nakupovat drogerii, kosmetiku, ale i některé potraviny či krmivo pro domácí mazlíčky, z pohodlí domova. Oblíbená DM drogerie spustila eshop, na kterém si v klidu vyberete, co potřebujete, a nemusíte se při tom zvednout z gauče. (Pokračování textu…)

01/08/2018 / PŘEČÍST
odpovědi na otázky ohledně kvality a povědomí o potravinách privátních značek

Co si myslím o potravinách privátních značek? Poskytl jsem rozhovor

 

Kateřina Pešavová, studentka Mendelovy univerzity v Brně, mě požádala o pomoc a individuální hloubkový rozhovor na téma potraviny privátních značek. Máte nyní možnost si celý rozhovor přečíst a seznámit se tak s mým pohledem na potraviny privátních značek. Máte podobný názor? (Pokračování textu…)

26/03/2018 / PŘEČÍST
odpadkový koš plný potravin - očividně plýtváme potravinami

Plýtváte potravinami? Nevyhazujte je zbytečně!

 

Plýtvání potravinami je žhavě diskutovaná otázka. Ročně připadá na jednoho obyvatele naší země asi 150 kilogramů vyhozeného jídla! Odhaduje se, že se nakoupených potravin celosvětově vyhazuje třetina. Vliv to má nejen na naši peněženku, ale i na životní prostředí. (Pokračování textu…)

20/03/2018 / PŘEČÍST

Tap to go – nakoupíme v Albertu bez pokladen?

 

I Albert pochopil, že lidé chtějí nakupovat snadno a rychle. A tak v prvním obchodě v Nizozemí začínají testovat systém Tap to go“ (přilož a jdi). Technologie zjednoduší a zrychlí nákup podobně jako samoobslužné skenery v obchodech Globus, navíc však zákazník zaplatí bez nutnosti projít pokladnou. Budeme tak brzy nakupovat v Albertu bez pokladen? (Pokračování textu…)

09/02/2018 / PŘEČÍST
nákupní vozík plný zboží skenované technologií scan and go v Globusu

Globus Scan&Go aplikace – nakupujte mobilem!

 

Koho by bavilo čekat dlouhou frontu u pokladny? Samoobslužné pokladny, se kterými přišlo Tesco, již zákazníkům nestačí. I u nich se někdy musí vystát řada. V Globusu se teď můžeme těšit na úplně jiný styl nakupování, než jsme u nás zvyklí: řetězec doplnil technologii Scan&Go o mobilní aplikaci. (Pokračování textu…)

16/01/2018 / PŘEČÍST
igelitky z mnoha obchodů

Konec igelitek v obchodech? Kam dáme nákupy?

 

Igelitky zdarma v řetězcích byly ještě před nedávnou dobou poměrně běžnou záležitostí. Šlo sice o ty nejobyčejnější tašky, které neměly daleko k větším sáčkům, menší nákup se do nich ale poměrně dobře směstnal. Od 1. 1. 2018 jsou ve všech obchodech zpoplatněny ve snaze „šetřit“ životní prostředí. Kolik za ně zaplatíte? Jaká se nabízí náhrada za plastové tašky? A podaří se igelitové tašky z obchodů zcela vymítit? (Pokračování textu…)

08/01/2018 / PŘEČÍST
stravenkami lze platit v Lidlu a Kauflandu - naše stravenka

Naše stravenka – Lidl vstoupil mezi „stravenkové mafiány“

 

Už jste možná zaznamenali zprávu, že Lidl zavedl vlastní stravenky. S produktem Naše stravenka tak vstoupil mezi „stravenkové mafiány“ a snaží se jim konkurovat. Nadvláda stravenkových společností je dnes typická vysokými maržemi a zisky. Podaří se Lidlu mezi ně proniknout a tento systém rozbít? (Pokračování textu…)

30/12/2017 / PŘEČÍST