Levné pleny Babylove – vyzkoušeli jsme za vás

 

Máte doma miminko nebo batole? Pak určitě dobře víte, jaké množství plen spotřebuje, a také kolik takové dětské pleny stojí. My už dávno nekupujeme drahé pleny, které nám denně vnucují reklamy. Pleny privátních značek obchodních řetězců jsou stejně kvalitní a cenově mnohem výhodnější. Pleny Babylove patří mezi ty nejlepší z nich.

 

Jaké jsou pleny Babylove?

Důkazem toho jsou i pleny značky Babylove, na které se nyní podíváme podrobněji. Podle informací na obalu jsou „hebké jako peříčko“, jsou vyrobeny z mimořádně měkkého materiálu jemného k pokožce, a neobsahují latex. Mají tenký tvar, díky kterému se dítě může volně pohybovat, a díky dvojitému jádru a široké absorbční vrstvě má dítě dlouhodobý pocit sucha.

Je to tak doopravdy?

 

dvě balení plenek babylove z DM drogérie

Babylove pleny z DM drogérie

 

Testováno na dětech

Než se nám dostaly do rukou plenky Babylove, vyzkoušeli jsme řadu drahých značkových plen. Ne vždy jsme byli zcela spokojeni a tak jsme začali zkoušet levnější varianty. Přišlo nám zbytečné vyhazovat peníze za něco, co nesplní naše očekávání. Byli jsme však velmi překvapeni. Pleny privátních značek se dokázaly drahým plenám vyrovnat a někdy je dokonce předčily. Babylove patří jednoznačně mezi nejlepší, které jsme měli. Za nízkou cenu představují opravdu skvělou kvalitu.

 

Čtěte také: Aviváž Denkmit na dětské prádlo – naše zkušenost

 

Dávám je synovi přes den, ale i v noci. Jsou opravdu měkké a na dotek hebké, takže nedráždí dětskou pokožku, která je především v dané oblasti velmi jemná a citlivá. Velmi oceňuji, že pleny jsou bez parfemace, která by rovněž mohla dráždit. I přesto, že má syn vysoce senzitivní až atopickou pokožku, není nutné díky nim používat krémy na opruzeniny. Drobnou nevýhodou je, že když se plenka naplní a zahřeje, můžete cítit slabý zápach moči. To se však děje pouze v noci, protože přes den přebalujeme častěji.

 

rozbalené pleny babylove z DM

 

Mají pružný okraj, který pevně, ale jemně obemkne dětskou nohu a zadeček. Tím je zabráněno nechtěnému protečení a nepříjemným „nehodám“. Pružné jsou i zapínací pásky. Díky tomu můžeme plenu upevnit těsně k bříšku a tekutina se tak nedostane ven. Pružné pásky při tom zajistí, že plena dítě netlačí a je pohodlná.

Pleny rychle absorbují tekutinu, takže dítě nemá pocit mokra. Nic ho nestudí a neobtěžuje. Tekutinu pojmou v opravdu velké množství, takže nemusíte své dítě v noci přebalovat. Syn vydrží v jedné plence klidně spát i celou noc, aniž by ho něco budilo.

Privátní značka Babylove umožňuje nákup plen Aktiv plus v balení po 42 kusech. Pak vás přijde jeden kus na 4,50 Kč. Druhou a výhodnější možností je koupit speciální Maxipack, který obsahuje 126 kusů a vydrží přibližně jeden měsíc. V tomto případě vyjde jeden kus na 3, 96 Kč. Za toto velké balení zaplatíte 499 Kč.

 

Výhody plen Babylove

  • Vysoká kvalita za nízkou cenu
  • Nedráždí pokožku, jsou velmi měkké, jemné a rychle absorbují
  • Jsou ideální i pro noční použití. Vydrží až 12 hodin.

Nevýhody

  • neobsahuji žádnou parfemaci, takže ve chvíli, kdy se plena naplní a zahřeje, můžete cítit mírný zápach moči.

 

Plenky Babylove máme vyzkoušené pro dceru i syna, a oběma sloužily perfektně. Proto je můžeme s klidem doporučit i vám!

Zakoupit je můžete přímo na prodejně, nebo si je objednejte na e-shopu DM a nechte si je doručit až domů. Rychle a pohodlně.

 

naskládané plenky babylove z DM drogérie

 

 

Naše redakce doporučuje: Nejlevnější plenky jsou žádné plenky.

 

 

Obchodní řetězec: DM Drogerie markt s.r.o.

Značka: Babylove

Výrobce: DM Drogerie markt GMbh + Co. KG, Německo

Cena na prodejně a e-shopu: 499 Kč Megapack, (3,96 Kč za 1 ks)

Velikost balení: 126 ks

 

Napište do diskuze níže vaši zkušenost s používáním Babylove plen z DM drogérie.

 

Sdílejte a pomozte tak rozšiřovat komunitu mazaně nakupujicích lidí >>Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email to someone
email

Přidej komentář

Váš email nebude nikde zveřejněn, ani nebude zneužit. Povinná pole jsou označena *