dm drogerie – charakteristika

 

  • Řetězec drogerií dm společnosti dm drogerie markt s.r.o. má u nás tradici již od roku 1993, kdy byla otevřena první prodejna v Českých Budějovicích, přičemž dnes jich je u nás přes 200. V Rakousku funguje již od roku 1973! Síť prodejen má i v dalších evropských zemích.
  • Obchody sítě dm drogerie si získávají mezi zákazníky stále větší oblibu a to díky svým specifikům, jakými jsou nejmodernější vybavení, Wi-Fi zdarma v každé prodejně dm, široký sortiment, privátní značky, důraz na ekologii a možnost nakoupit bioprodukty včetně biopotravin.
  • Slogan: Zde jsem člověkem.
  • Společnost dm drogerie markt se několikrát umístila v soutěži MasterCard Obchodník roku, k nejčerstvějším patří ocenění Obchodník s drogerií a parfumerií roku 2013 nebo MasterCard Obchodník roku 2012. Zmínit musíme i ocenění pro rok 2014 Superbrands Awards, které vyzdvihuje nejlepší národní značky na základě náročných kritérií.

 

nakupující zákazníci v prodejně dm drogérie

prodejna dm drogerie (ilustrační snímek, zdroj: europark.at)

 

 

Ukázka letáků dm drogerie

 

přehled výrobků v letáku dm drogerie výrobky dm drogerie v letaku

 

Privátní značky dm drogerie

Díky velkému množství privátních značek nabízí drogerie dm špičkovou kvalitu za nejlepší ceny.

 

Kosmetika pro krásu

 

Alverde

logo značky alverde z dm drogérie

 

Přírodní kosmetika Alverde neobsahuje syntetické vůně, barviva, konzervanty, ani látky na bázi minerálních olejů. Je tedy šetrná nejen k lidskému zdraví, ale i k životnímu prostředí. Certifikována je mezinárodní certifikací NaTrue, většina výrobků je navíc veganských, tedy bez jakýchkoliv živočišných složek.

 

 

 

Balea a Balea MEN

logo značky balea z dm drogérielogo značky balea men z dm drogérie

 

Exkluzivní značka kosmetiky přináší neustále inovovaný obsáhlý sortiment pro všechny typy pokožky a každý věk, od hlavy až k patě. Pro muže jsou určeny produkty Balea MEN.

 

 

Ebelin

logo značky ebelin - dm drogérie

 

Výrobky Ebelin, to jsou nejen pomocníci v péči o vlasy, nehty a pokožku, ale i šperky. Pořídit můžete například kosmetické štětce a houbičky, pilníky, kartáče na vlasy a hygienické potřeby.

 

 

 

Jessa

logo značky jessa z dm drogérie

 

Pomocníci pro dámskou hygienu a optimální ochranu, to jsou výrobky Jessa. Kvalitní vložky, tampóny nebo intimní mýdlo za skvělou cenu ocení každá žena pro pravidelnou péči.

 

 

 

S.he stylezone

logo značky s-he kosmetických přípravků

 

Dekorativní kosmetika S.he stylezone je zde pro všechny, kteří chtějí být trendy. Nechybí ani krásné doplňky a vše je korunováno nízkými cenami.

 

 

 

S-quitofree

logo značky s-quito free - dm drogérie

 

Aby vám obtížný hmyz dal pokoj, používejte výrobky S-quitofree. Nabízí jak preventivní ochranné a repelentní prostředky, tak i první pomoc po štípnutí bodavým hmyzem.

 

 

 

Sundance

logo značky opalovacích krémů sundance z dm drogérie

 

Produkty SUNDANCE vás ochrání před sluncem. Kromě opalovacích přípravků nechybí ani ty samoopalovací a po opalování, vybrat si můžete i sluneční brýle.

 

 


 

Zdraví

 

DAS gesunde PLUS

logo značky das gesunde plus

 

Prevence proti nemocem a zlepšení tělesného i duševního zdraví, to jsou cíle značky DAS gesunde PLUS. Má produkty pro celou rodinu, nechybí péče v oblasti sport a wellness.

 

 

dmBio

logo bio dm drogerie

 

V dm drogerii nakoupíte kvalitní a cenově dostupné biopotraviny z ekologického zemědělství. Stále se rozšiřuje i nabídka potravin při intolerancích, například vhodných pro bezlepkovou dietu. Seženete tu především nápoje, sladkosti, přesnídávky, obiloviny a luštěniny.

 

 

Dontodent

logo značky dontodent z dm drogérie

 

Péče o zuby a ústa, to je privátní značka DONTODENT. Co zde najdeme? Zubní pasty, ústní vody, kartáčky na zuby pro děti i dospělé a zapomenout nesmíme ani na péči o umělý chrup.

 

 

Visiomax

logo značky visiomax z dm drogérie

 

Čtecí brýle, roztoky a pouzdra na čočky a oční kapky VISIOMAX jsou vodné pro ty, kdo nosí čočky nebo brýle. Oční kapky s kyselinou hyaluronovou oči zvlhčí a hodí se úplně pro všechny.

 


 

Pro děti

 

Babylove

logo značky babylove z dm drogerie

 

Babylove splňuje náročné požadavky na dětské produkty, spolehnout se můžete na kvalitní složky a testované receptury. Jedná se o plenky, kosmetiku, vlhčené ubrousky, příkrmy, hračky i doplňky.

 

 

Prinzessin Sternenzauber

logo značky prinzessin sternenzauber z dm drogerie

 

Péči o pokožku a vlasy malých princezen zajistí výrobky Prinzessin Sternenzauber. Jsou pro malé slečny ideální a navíc krásně voní.

 

 

SauBär

logo značky Saubar dm drogerie

 

Extra jemné mycí a koupelové přípravky vyhoví nárokům pokožky malých dětí, hodí se pro každodenní použití a hygiena je s nimi zábava.

 

 


 

Domácnost

 

Denkmit

logo značky denkmit z dm drogerie

 

Zde najdete prostředky pro úklid celé vaší domácnosti. Nechybí ani mnoho moderních pracích přípravků.

 

 

 

Profissimo

logo značky profissimo z dm drogerie

 

Vše pro vaši domácnost, to je Profissimo. Výrobky oceníte doma i na zahradě, v kuchyni i během úklidu. Ulehčí vám život a budete se doma cítit mnohem lépe.

 

 

Sanft&Sicher

logo značky sanft sicher z dm drogérie

 

Jedná se o kvalitní toaletní papíry, jak klasické, tak i vlhčené. Jsou dostatečně pevné a přitom šetrné k pokožce.

 

 

 

 

Saugstark&Sicher

logo značky saugstark sicher z dm drogérie

 

 

Kuchyňské utěrky, které oceníte každý den při vaření a dalších činnostech v kuchyni. A opravdu sají!

 

 

Soft&Sicher

logo značky soft sicher z dm drogérie

 

Bez papírových kapesníků se jen stěží obejdeme, mely by být jemné a pevné. Kapesníčky Soft&Sicher seženete i v praktickém boxu a ze širokého sortimentu si určitě vyberete.

 


Zvířata

 

Dein Bestes

logo značky dein bestes z dm drogérie

 

To nejlepší pro zvířecí mazlíčky přináší značka Dein Bestes. V DM drogerii můžete pořídit vyvážené krmivo a pamlsky vyvinuté ve spolupráci s odborníky, nechybí ani kvalitní podestýlky. Sortiment je zaměřen na psy, kočky a hlodavce.

 


 

Punčochy

 

Fascíno

logo značky fascíno z dm drogérie

 

Pod značkou Fascíno koupíte v DM kvalitní punčochy a ponožky pro ženy, muže i děti. Těšit se můžete na komfort při nošení, funkčnost, skvělý vzhled, kvalitní materiály a střihy. Podle ročních období se udržuje nabídka stále aktuální.

 


Foto

 

Paradies foto

logo značky drogérie dm paradies foto

 

Paradies foto vám v DM drogerii umožní vyvolat si vaše fotografie, vytvořit fotodárky a fotoknihy. V sortimentu nechybí fotoalba, datová média nebo jednorázové fotoaparáty.

 

 

 

 

Sdílejte a pomozte tak rozšiřovat komunitu mazaně nakupujicích lidí >>Share on FacebookGoogle+Tweet about this on TwitterEmail to someone