dm drogerie – charakteristika

 

  • Řetězec drogerií dm společnosti dm drogerie markt s.r.o. má u nás tradici již od roku 1993, kdy byla otevřena první prodejna v Českých Budějovicích, přičemž dnes jich je u nás přes 200. V Rakousku funguje již od roku 1973! Síť prodejen má i v dalších evropských zemích.
  • Obchody sítě dm drogerie si získávají mezi zákazníky stále větší oblibu a to díky svým specifikům, jakými jsou nejmodernější vybavení, Wi-Fi zdarma v každé prodejně dm, široký sortiment, privátní značky, důraz na ekologii a možnost nakoupit bioprodukty včetně biopotravin.
  • Slogan: Zde jsem člověkem.
  • Společnost dm drogerie markt se několikrát umístila v soutěži MasterCard Obchodník roku, k nejčerstvějším patří ocenění Obchodník s drogerií a parfumerií roku 2013 nebo MasterCard Obchodník roku 2012. Zmínit musíme i ocenění pro rok 2014 Superbrands Awards, které vyzdvihuje nejlepší národní značky na základě náročných kritérií.

 

nakupující zákazníci v prodejně dm drogérie

prodejna dm drogerie (ilustrační snímek, zdroj: europark.at)

 

 

Ukázka letáků dm drogerie

 

přehled výrobků v letáku dm drogerie výrobky dm drogerie v letaku

 

Privátní značky dm drogerie

Díky velkému množství privátních značek nabízí drogerie dm špičkovou kvalitu za nejlepší ceny.

 

Kosmetika pro krásu

 

Alverde

 

logo značky AlverdePřírodní kosmetika alverde neobsahuje syntetické vůně, barviva, konzervanty, ani látky na bázi minerálních olejů. Je tedy šetrná nejen k lidskému zdraví, ale i k životnímu prostředí. Certifikována je mezinárodní certifikací NaTrue, většina výrobků je navíc veganských, tedy bez jakýchkoliv živočišných složek.

Více o značce alverde – přírodní a veganská kosmetika z DM >>

 

 

 

Balea a Balea MEN

logo značky balea z dm drogérielogo značky balea men z dm drogérie

 

Exkluzivní značka kosmetiky přináší neustále inovovaný obsáhlý sortiment pro všechny typy pokožky a každý věk, od hlavy až k patě. Pro muže jsou určeny produkty Balea MEN.

Více o značce Balea – pečující kosmetika pro celou rodinu >>

 

 

 

Ebelin

logo značky ebelin - dm drogérie

 

Výrobky Ebelin, to jsou nejen pomocníci v péči o vlasy, nehty a pokožku, ale i šperky. Pořídit můžete například kosmetické štětce a houbičky, pilníky, kartáče na vlasy a hygienické potřeby.

 

 

 

Jessa

logo značky jessa z dm drogérie

 

Pomocníci pro dámskou hygienu a optimální ochranu, to jsou výrobky Jessa. Kvalitní vložky, tampóny nebo intimní mýdlo za skvělou cenu ocení každá žena pro pravidelnou péči.

 

 

 

S.he stylezone

logo značky s-he kosmetických přípravků

 

Dekorativní kosmetika S.he stylezone je zde pro všechny, kteří chtějí být trendy. Nechybí ani krásné doplňky a vše je korunováno nízkými cenami.

 

 

 

S-quitofree

logo značky s-quito free - dm drogérie

 

Aby vám obtížný hmyz dal pokoj, používejte výrobky S-quitofree. Nabízí jak preventivní ochranné a repelentní prostředky, tak i první pomoc po štípnutí bodavým hmyzem.

 

 

 

Sundance

logo značky opalovacích krémů sundance z dm drogérie

 

Produkty SUNDANCE vás ochrání před sluncem. Kromě opalovacích přípravků nechybí ani ty samoopalovací a po opalování, vybrat si můžete i sluneční brýle.

 

 


 

Zdraví

 

DAS gesunde PLUS

logo značky das gesunde plus

 

Prevence proti nemocem a zlepšení tělesného i duševního zdraví, to jsou cíle značky DAS gesunde PLUS. Má produkty pro celou rodinu, nechybí péče v oblasti sport a wellness.

 

 

dmBio

logo bio dm drogerie

 

V dm drogerii nakoupíte kvalitní a cenově dostupné biopotraviny z ekologického zemědělství. Stále se rozšiřuje i nabídka potravin při intolerancích, například vhodných pro bezlepkovou dietu. Seženete tu především nápoje, sladkosti, přesnídávky, obiloviny a luštěniny.

 

 

Dontodent

logo značky dontodent z dm drogérie

 

Péče o zuby a ústa, to je privátní značka DONTODENT. Co zde najdeme? Zubní pasty, ústní vody, kartáčky na zuby pro děti i dospělé a zapomenout nesmíme ani na péči o umělý chrup.

 

 

Visiomax

logo značky visiomax z dm drogérie

 

Čtecí brýle, roztoky a pouzdra na čočky a oční kapky VISIOMAX jsou vodné pro ty, kdo nosí čočky nebo brýle. Oční kapky s kyselinou hyaluronovou oči zvlhčí a hodí se úplně pro všechny.

 


 

Pro děti

 

Babylove

logo značky babylove z dm drogerie

 

Babylove splňuje náročné požadavky na dětské produkty, spolehnout se můžete na kvalitní složky a testované receptury. Jedná se o plenky, kosmetiku, vlhčené ubrousky, příkrmy, hračky i doplňky.

 

 

Prinzessin Sternenzauber

logo značky prinzessin sternenzauber z dm drogerie

 

Péči o pokožku a vlasy malých princezen zajistí výrobky Prinzessin Sternenzauber. Jsou pro malé slečny ideální a navíc krásně voní.

 

 

SauBär

logo značky Saubar dm drogerie

 

Extra jemné mycí a koupelové přípravky vyhoví nárokům pokožky malých dětí, hodí se pro každodenní použití a hygiena je s nimi zábava.

 

 


 

Domácnost

 

Denkmit

logo značky denkmit z dm drogerie

 

Zde najdete prostředky pro úklid celé vaší domácnosti. Nechybí ani mnoho moderních pracích přípravků.

 

 

 

Profissimo

logo značky profissimo z dm drogerie

 

Vše pro vaši domácnost, to je Profissimo. Výrobky oceníte doma i na zahradě, v kuchyni i během úklidu. Ulehčí vám život a budete se doma cítit mnohem lépe.

 

 

Sanft&Sicher

logo značky sanft sicher z dm drogérie

 

Jedná se o kvalitní toaletní papíry, jak klasické, tak i vlhčené. Jsou dostatečně pevné a přitom šetrné k pokožce.

 

 

 

 

Saugstark&Sicher

logo značky saugstark sicher z dm drogérie

 

 

Kuchyňské utěrky, které oceníte každý den při vaření a dalších činnostech v kuchyni. A opravdu sají!

 

 

Soft&Sicher

logo značky soft sicher z dm drogérie

 

Bez papírových kapesníků se jen stěží obejdeme, mely by být jemné a pevné. Kapesníčky Soft&Sicher seženete i v praktickém boxu a ze širokého sortimentu si určitě vyberete.

 


Zvířata

 

Dein Bestes

logo značky dein bestes z dm drogérie

 

To nejlepší pro zvířecí mazlíčky přináší značka Dein Bestes. V DM drogerii můžete pořídit vyvážené krmivo a pamlsky vyvinuté ve spolupráci s odborníky, nechybí ani kvalitní podestýlky. Sortiment je zaměřen na psy, kočky a hlodavce.

 


 

Punčochy

 

Fascíno

logo značky fascíno z dm drogérie

 

Pod značkou Fascíno koupíte v DM kvalitní punčochy a ponožky pro ženy, muže i děti. Těšit se můžete na komfort při nošení, funkčnost, skvělý vzhled, kvalitní materiály a střihy. Podle ročních období se udržuje nabídka stále aktuální.

 


Foto

 

Paradies foto

logo značky drogérie dm paradies foto

 

Paradies foto vám v DM drogerii umožní vyvolat si vaše fotografie, vytvořit fotodárky a fotoknihy. V sortimentu nechybí fotoalba, datová média nebo jednorázové fotoaparáty.