Micerální voda Alverde – odstraňte účinně svůj make-up

 

Máte normální, nebo smíšenou pleť a neustále bojujete s její čistotou? Hledáte účinný odstraňovač make-upu, který vaši pleť zároveň dobře vyčistí, osvěží a ošetří? Trápí vás akné, kterého se nemůžete zbavit? Zkuste micelární vodu Alverde BEAUTY – FRUITY s bio limetkou a jablkem, a budete spokojeni.

 

Přírodní síla značky Alverde čistí a pečuje

 

bílý obal Alverde micelární vody z DM drogérie

Na čistění pleti používám micelární vodu Alverde z DM drogerie

 

Po porodu druhého dítěte jsem měla velké problémy se svou pletí. Ač je pořád místy suchá, zároveň se v určitých partiích hodně mastí a výsledkem jsou nepěkné boláky a akné, kterého jsem se dlouho nemohla zbavit. Proto jsem hledala nejen účinné pleťové krémy, které moji pleť budou dobře vyživovat, ale také čistící pleťovou vodu, která mi pomůže odstranit make-up a zároveň pleť vyčistí. Vyzkoušela jsem nepřeberné množství značkových drahých i levnějších preparátů, ale pozitivní výsledek se ne a ne dostavit.

Pak jsem při jedné objednávce z DM – shopu narazila na produkty přírodní kosmetiky tohoto řetězce – značku Alverde. Zaujala mě nejen micelární voda, ale i Alverde čistící pleťový gel a krém na obličej. Rozhodla jsem se dát šanci všem třem produktům. A výsledek? Konečně takový, jaký jsem potřebovala. Pleť je čistá, svěží a akné na ústupu.

 

Micelární voda Beauty – Fruity s Bio limetkou a bio jablkem

Micelární voda Alverde s bio limetkou a jablkem je určena pro smíšenou a normální pleť. Pleť čistí opravdu důkladně, odstraní make-up, ale i okem neviditelné nečistoty, a navíc je velmi jemná. Zatímco jiné micelární vody pleť dráždí, štípou, nebo pálí, tato micelární voda je jemná, nedráždivá a krásně jemně voní. Neobsahuje při tom žádné syntetické vonné ani barvící látky. Všechny suroviny, které jsou na její výrobu použité, pocházejí z biologického zemědělství.

 

micelární voda značky Alverde položená v dlani

 

Micelární voda Alverde se stala mou favoritkou pro čištění pleti. Lituji času a peněz, které jsem věnovala drahým chemickým výrobkům, protože se opět ukázalo, že síla přírody je nepřekonatelná a prospívá našemu zdraví i pleti.

 

Čtěte také: Krásná pleť s čistícím pleťovým gelem Alverde Aqua

 

Za sebe mohu tuto micelární vodu jedině doporučit. Pokud máte jiný typ pleti, podívejte se, co všechno Alverde u této řady přípravků nabízí. Toto zboží si navíc můžete snadno objednat z pohodlí domova na DM shopu.

 

Proč kupovat micelární vodu Alverde?

  • Perfektně odstraňuje make-up
  • Výborně čistí pleť
  • Pleť nedráždí ani nevysušuje
  • Velmi jemně voní

 

Proč nekupovat micelární vodu Alverde?

  • Je určena pouze pro normální a smíšenou pleť

 

Obchodní řetězec: DM drogerie markt s.r.o.

Značka: Alverde

Vyrobeno: V Německu

Velikost balení: 200 ml

 

Používáte na čistění pleti micelární vodu Alverde? Napište vaši zkušenost do diskuze níže. Děkujeme.

 

 

Přidej komentář

Váš email nebude nikde zveřejněn, ani nebude zneužit. Povinná pole jsou označena *