Získejte extra výhodné balení stavebnice Lego v Albertu

Obchodní řetězec Albert v předvánočním čase myslí i na malé stavitele a fanoušky světoznámé stavebnice LEGO. Nasbírané body za nákupy v supermarketech Albert totiž můžete proměnit v až 79% slevu na nákup sad kostek LEGO. Některé z dostupných stavebnic jsou navíc určeny i pro děti od jednoho a půl roku. Pokud ale chcete této akce využít, neměli byste dlouho otálet. Stavebnice LEGO Classic a LEGO Duplo jsou jen v omezeném množství.

v zasněžené přírodě jsou položeny balení LEGO stavebnic z Alberta
Sběratelská akce – Albert LEGO za body z nákupů (zdroj/foto: www.albert.cz)

Kdy akce na LEGO Classic a LEGO Duplo probíhá?

Sbírat body můžete v období od 4. 11. 2020 až do 29. 12. 2020. Pamatujte ale, že zásoby mohou být na jednotlivých prodejnách vyprodány ještě před ukončením platnosti této speciální nabídky. Jelikož se navíc blíží Vánoce a LEGO stavebnice jsou pro děti ideálním vánočním dárkem, je o ně opravdu veliký zájem.


Věděli jste, že…?

Historie stavebnice sahá až do roku 1932, kdy se v dánském Billundu zrodil nápad v hlavě tesaře Oleho Kirka Christiansena. Název LEGO vznikl spojením dánského přísloví „leg godt“, v překladu přibližně „hrej si hezky“.


Jak to funguje s nasbíranými body?

Za každých 200 Kč nákupu získáte od obchodního řetězce Albert 1 bod. Za 10 těchto bodů můžete koupit stavebnici LEGO s výraznou slevou. Ale to není zdaleka všechno. Jako pozornost Albert věnuje na sběratelské kartičce již 2 předtištěné body, takže jich v závěru stačí nasbírat pouze 8.

Zobrazuje sběratelskou kartičku na body z Alberta - na stavebnici LEGO
Kartička na body – LEGO v Albertu (zdroj/foto:www.albert.cz)

Bod navíc můžete získat při platbě Visa kartou na pokladně za nákup v hodnotě nad 200 Kč. Za platbu Visa kartou na samoobslužné pokladně získáte dokonce 2 body! Nasbírat rovných 10 bodů není tedy nic těžkého.


Věděli jste, že…?

Každou minutu se vyrobí 36 000 nových dílků stavebnice LEGO, což znamená 19 miliard dílků každý rok! Jednotlivé komponenty do sebe musí skvěle pasovat. Přípustná odchylka je pouhých 0,002 mm. Kontrolou neprojde průměrně jen 18 kostek z milionu.

Pokud se chcete dočíst o Legu něco víc přečtěte si náš zajímavý Návod, jak děti motivovat ke hře s legem a rozvíjet jejich představivost.


Z jakých stavebnic mohu vybírat?

Na výběr máte ze 4 velikostí stavebnic LEGO Classic a LEGO Duplo. Sada kostek Duplo je určena pro děti od jednoho a půl roku věku, zatímco sada Classic je pro děti od čtyř let. Obě tyto sady jsou s cenovým zvýhodněním 60 %, zaplatíte tedy za ně 399 Kč.

krabice stavebnice LEGO Classic a LEGo Duplo - získat jdou za nákupy v Albertu
LEGO CLASSIC a LEGO DUPLO – za body v Albertu (zdroj/foto:www.albert.cz)

Sleva 50 % se týká klasické sady se světly a Duplo stavebnice box se srdíčkem. Sada Classic se světly stojí se slevou 349 Kč a Duplo box se srdíčkem 249 Kč. Pokud byste chtěli stavebnice koupit bez nasbíraných bodů, samozřejmě si dost připlatíte.

Počet dílků jednotlivých stavebnic se liší. Pohybují se v rozmezí 80–900 dílků. Vybírejte tedy pečlivě.

Extra výhodnou slevu 79 % můžete uplatnit na ministavebnice. Tématické minisady LEGO Classic jsou vhodné pro starší děti ve věku od 5 let. Podpořte dětskou kreativitu a manuální zručnost. LEGO poskytuje takřka nekonečné možnosti kombinací a zábavy.

šest různých sáčků s ministavebnicemi LEGO - za nákupy v Albertu
Ministavebnice LEGO v Albertu – sbírejte za nákupy (zdroj/foto:www.albert.cz)

Velmi pozitivní zprávou je možnost sestavení velikého množství kombi modelů. Co k tomu potřebujete? Pouze nasbírat kostičky z více sad a postupovat dle LEGO návodů na kombi modely.

Kamion postavený z LEGA - složeno kombinací více setů - po kliknutí na obrázek získáte LEGO návod na stavbu kamionu
Kombinované modely z LEGA v Albertu (zdroj/foto:www.albert.cz)

Přidej komentář

Váš email nebude nikde zveřejněn, ani nebude zneužit. Povinná pole jsou označena *