SuperOsma 3 – získejte plyšáky z billa obchodů

 

Oblíbená věrnostní akce Billa obchodů se vrací! Za nákupy a nasbírané body můžete pro své děti již potřetí vybírat z roztomilé nabídky billa plyšáků. Podívejte se na přehled hrdinů SuperOsma 3.

 

To je ta slavná zdravá plyšová parta z Billa prodejen (zdroj/foto: billa.cz)

 

 

Do kdy mám možnost SuperOsmu sbírat?

Věrnostní akce Billa obchodů za nákupy probíhá od 14. 9. do 20. 12. 2016. Máte tedy relativně dostatek času udělat dětem radost roztomilým plyšákem. Zkušenosti s podobnými dárky za nákupy však říkají nenechávat vše až na poslední chvílí. Může se klidně stát, že plyšáci na jednotlivých prodejnách dojdou ještě před skončením celé akce.

V minulosti se o podobném problému přesvědčili např. zákazníci Albertu při sbírání dětských knížek. Nedostatek knížek a nespokojené reakce zákazníků můžete vidět pod tímto článkem: Získejte dětské knihy za nákup v Albertu >

 

 Jak mohu plyšáky z Billy získat?

Stačí chodit na nákupy do Billa prodejen. Za každých utracených 200 Kč obdržíte 1 bod. Za nasbírané Billa body a doplatek si vyberete plyšáka ze SuperOsmy 3 dle vlastního výběru.

Máte celkem tři možnosti, jak plyšáka získat:

 • nasbírat 10 bodů a doplatit 149,90 Kč
 • nasbírat 25 bodů a doplatit 29,90 Kč
 • body nesbírat a plyšáka si v Bille koupit hned za 399,90 Kč

Kartičku, na kterou se body lepí, dostanete na vyžádání u pokladen. Lze si ji také stáhnout zde a vytisknout.

 

kartička, na kterou se lepí billa body pro sbírání plyšáků SuperOsma 3

Kartička kam lepíte nasbírané body pro získání plýšáků SuperOsma 3 (zdroj/foto: billa.cz)

 

 

Kdo je členem SuperOsmy 3?

Každý má svou povahu, své vystupování. A přeci jsou tak podobní. Vyberte dětem plyšáka, který se jim nejvíc líbí. Se kterým si sednou a pokecají:)

 

 

přehled všech plašáků věrnostní akce Billa obchodů

To jsou oni! Plyšoví hrdinové ze SuperOsmy 3 (zdroj/foto: billa.cz)

 

 

Karlík Řapík

Rád by celou partu vedl. Nemá na to ale dost velkou hlavu, tak se snaží vše dostat super účesem. Nikdy nezkazí žádnou legraci.

 

Don Kitrón

Odměřený chlápek, co se pořád tváří kysele. Když ale dojde na nejhorší, vymáčkne se ze všech sil a obětuje se dobrosrdečně pro tým. Miluje sladkou Annu S.

 

Ferdýňand

V noci z něj jde strach, ale kdo ho zná, je rád, že má takového kamaráda. Žárlí na Milouna, protože je sladší. Miluje Květu Ká pro barvu jejích vlasů.

 

Miloun Valoun

V jádru je to dobrák, ale pokud je potřeba, umí dát tvrdou pecku. Žárlí trošku na Ferdýňanda, protože je větší.

 

Ředkvído B.

Vypadá to, že si nikoho nevšímá a pořád skloněný se dívá jen do země. Musí, jinak by nic nevyčenichal. Obdivuje Ferdýňanda pro jeho velikost.

 

Květa Ká

Na první pohled působí, že se s nikým nebaví, ale to jen pořád o něčem přemýšlí a nakonec vždycky na všechno přijde. Po očku pokukuje po Blumírovi.

 

Blumír Švestka

Neunikde mu žádný detail, a proto se skvěle doplňuje s Květou Ká. Nemá rád sporty. Snaží se to koulet na všechny strany a chce, aby spolu všichni dobře vycházeli.

 

Anna S.

Pro svůj cizokrajný vzhled se snaží co nejvíc zapadnout. Chodí s Donem Kitrónem. Díky svým rozdílným chutím se někdy pohádají, ale pak se zase rychle usmíří.

(popis jednotlivých plyšáků je převzat ze stránek billa.cz)

 

 

Hodnocení věrnostní akce – plyšácí Billa za nákupy:

Profesionálně pojatá věrnostní akce, která si lidi získala od samého počátku. Hlavním tahákem jsou vskutku povedení plyšáci, které nenajdeme mnohdy ani v předražených hračkářstvích. Má to příběh a koule:) A proto se také koná již třetí řada SuperOsmy.

Bravo. Tak se upevňuje vztah se zákazníkem.

 

 

A jaký je váš názor a zkušenost se sbíráním plyšáků v Bille, Taky se vám líbí? Podělte se v diskuzi níže. Anebo má někdo i negativní zkušenost?

 

 

 

 

 

2 Comments : SuperOsma 3 – získejte plyšáky z billa obchodů

 1. Odpovědět
  Monika Vagnerová says: 03/01/2017 at 22:45

  Dobrý den. Scháním plyšáky Karlíka Řapíka a Blumíra Švestku. Nemůžu je sehnat. Nejsem z Plzně. Takže se nemůžu denně na ně ptát v prodejně. Jestli je přivezli. Už dlouho je nemůžu sehnat. Ráda chodím do prodejny v Plzni u Bolevce. Dostanou ještě ty plyšáky. S pozdravem Vagnerová Monika.

 2. Odpovědět

  Mě se to moc líbí. Já mám pochopitelně Karlíka Řapíka.:-D

Přidej komentář

Váš email nebude nikde zveřejněn, ani nebude zneužit. Povinná pole jsou označena *