BILLA odměňuje zákazníky – získejte plyšové Chluptubery

 

Supermarket Billa se tentokrát rozhodl svézt na módní vlně a představil sběratelskou akci, v níž cílí především na školou povinné děti. To je skupina, která podléhá nejnovějšímu trendu, a místo herců a zpěváků vzhlíží k české you-tube scéně. Chluptubeři z iglú představují spojení nových dětských you-tube hrdinů a krásných plyšových zvířátek.

 

Chluptubeři z iglú

plyšáci chluptubeři stojí před iglú

4 chluptubeři z iglú se na vás těší v Billa prodejnách

 

Chluptubeři jsou čtyři plyšové postavičky, které stejně jako známí čeští you-tubeři natáčí, postují, fotí, a zkrátka jsou součástí života na sociálních sítích. Každý má své jméno, aby si ho děti snáze zapamatovaly.

 

Najdete tu Sobku Snobku, která miluje módu a vždycky jí to sekne.

plyšový sob chluptuber sobka snobka

 

Dále Jokeho, což je lední medvěd, který rád vtipkuje.

plyšový medvídek chluptuber - joky

 

Tučňák Tůča je gamer, tedy milovník her a pořádný pařmen. Moc toho nenamluví a je celkem uzavřený.

plyšový tučňák chluptuber tuca

 

A poslední je vlogger Frendík, což je Husky. Přátelský pes, který rád natáčí, je veselý a neustále obklopený spoustou kamarádů.

plyšový pes husky chluptuber - frendik

 

Do kdy a jak můžete chluptubera získat?

Akce začala 12. 9. 2018 a potrvá až do 18. 12. 2018 nebo do vyprodání zásob. Opět je potřeba sbírat známky za nákupy, které se nalepí do sběratelské karty a ta se následně uplatní na prodejnách.

 

sběratelská billa karta pro členy klubu - odměny za nákup Chluptubeři

Sběratelská Billa karta pro nalepení známek – za ně pak získáte chluptubera

 

1 Billa známku získáte za 250 Kč nákupu. Na získání jednoho plyšáka je potřeba buď 15 známek, pak za něj doplatíte na prodejně 199,90 Kč, nebo 30 známek, a doplatíte pouze 49,90 Kč.

Zvláštní akce pak platí pro členy Billa bonus clubu (BBC). Členové mohou uplatnit v klubu nasbírané Billa body a získat jednu maxikouli. Bodů je potřeba 2000 a člen klubu k nim doplatí za plyšáka 399 Kč.

 

 

Co všechno mohou děti získat?

Kromě čtyř chlupatých postaviček – Chluptuberů – si mohou na webových stránkách supermarketu Billa zahrát hru, v níž tučňák Tůča sbírá a baští rybičky. Hra je jednoduchá a zvládnou ji i malé děti. Pokud se navíc zaregistrujete e-mailem, můžete každý měsíc vyhrát jednoho Chluptubera. Billa rozdá každý měsíc hned deset těchto postaviček mezi deset výherců. Tato soutěž probíhá do 11. 12. 2018.

Svým dětem také můžete stáhnout a vytisknout bludiště. Obrázek, který si děti vybarví a v bludišti pak budou hledat správnou cestu pro Chluptubery.

A pokud by toho bylo málo, mohou sledovat chluptubeří videa na you-tube kanálu Billy. V nich se dozví mnohem více o čtyřech postavičkách, které mohou za známky získat.

 

Získali jste již nějakého chluptubera z Billa obchodu? Napište vaši zkušenost do diskuze níže.

 

 

Přidej komentář

Váš email nebude nikde zveřejněn, ani nebude zneužit. Povinná pole jsou označena *