Lněné kalhoty s laclem Lupilu – praktické a pohodlné

 

Kalhoty s laclem jsou pro malé děti stále ve velké oblibě. Jsou totiž nejen slušivé, ale především praktické. Díky laclu nepadají, a nestane se, že když se dětem vyhrne tričko, budou mít holá záda. Kalhoty s laclem vaše dítě udrží v teple a dodají mu šmrnc. Alespoň o těch z Lidlu značky Lupilu to mohu směle tvrdit.

Máme doma kalhoty Lupilu z BIO bavlny a jsou skvělé. Dobře se nosí, nemuchlají se, a snadno se perou i suší.

 

dítě sedí na lavičce a má oblečené kalhotky Lupilu z Lidlu

Slušivé dětské kalhoty s laclem Lupilu

 

Lněné kalhoty s laclem LUPILU

Tyto kalhoty jsem pro syna chtěla hned, jak jsem je objevila v akčním letáku Lidlu. Bohužel jsme je na prodejně nesehnali, a to jsme projeli hned tři města. Byla po nich zkrátka velká poptávka. Naštěstí již v té době fungoval Lidl-shop na internetu, kde byly k dostání. Mohla jsem si vybrat hned ze dvou barevných variant – z bledě modré a béžové, a z velikostí od 50 do 92. Lákal mě nejen styl, v jakém byly kalhoty ušité, ale především materiál – BIO bavlna.

 

Kvalitní materiál, slušivý střih

Kalhoty jsou ušity ze dvou vrstev. Vrchní tvoří 55% len a 45% bavlna, slabá podšívka je pak z 100% bavlny. I když jsou kalhoty lněné, vůbec se nemuchlají, čehož jsem se obávala. Dokonce jsem je sušila v sušičce, a vše bylo v pořádku. Kalhoty nebylo potřeba žehlit, ani se nesrazily.

 

pohled na vnitřní stranu dětských kalhot lupilu

 

BIO bavlna v Lidlu

Bio bavlna, ze které jsou ušity, se vyznačuje podle popisku v e-shopu stálým tvarem a delší životností. Má být prodyšnější, měkčí a jemnější, šetrnější k životnímu prostředí, a také šetrnější k pokožce z hlediska alergenů a ekzému. To vše mohu potvrdit. S těmito lněnými kalhotami s laclem jsme velmi spokojeni. Jiříkovi se dobře nosí, jsou měkké a pohodlné, takže mu je mohu dávat i na delší cesty autem, kdy jedeme k babičce i tři hodiny v kuse. Není nikde otlačený, ani spařený.

 

Praktické i stylové

lněné kalhoty s laclem Lupilu

 

V neposlední řadě musím pochválit střih a styl, v jakém jsou tyto kalhoty Lupilu ušity. Jsou volné, ale nijak na dítěti neplandají, naopak velmi dobře sedí. Nohavice jsou dole stažené praktickou gumičkou, a proto se nevyhrnují. Lacly jsou široké a nezařezávají se do ramínek. A důležitá je i kapsička vpředu na prsou, která je opravdu frajerská.

Jak sluší tyto lněné kalhoty Lupilu miminkům, to nemohu posoudit, ale mému synovi v batolecím věku sednou perfektně. Pokud hledáte kalhoty, které může vaše dítko nosit do společnosti, kde si bude i hrát, a nechcete mu dávat obyčejné tepláky, tohle je perfektní volba.

 

Proč koupit lněné kalhoty Lupilu:

  • Jsou pohodlné, měkké a nemuchlají se
  • Mají praktické lacly, takže dítě nemá holá záda
  • Dají se sušit i v sušičce, aniž by se srazily

 

Obchodní řetězec: Lidl

Značka: Lupilu

Vyrobeno: V Německu

Cena na prodejně a e-shopu: 169 Kč

 

Nosí vaše dítě oblečení Lupilu z Lidlu? Napište vaši zkušenost do diskuze níže.

 

Přidej komentář

Váš email nebude nikde zveřejněn, ani nebude zneužit. Povinná pole jsou označena *