Levné a kvalitní dětské oblečení značky Lupilu

V široké nabídce zboží supermarketu Lidl můžete najít značku Lupilu, jejíž sortiment je zaměřen především na dětské oblečení. V posledním roce Lidl však pod touto značkou také prodává jednorázové pleny, vlhčené ubrousky, dětské příkrmy a pomůcky do domácnosti s dětmi. Na jejich kvalitu, cenu a šíři sortimentu se podíváme v následujícím článku.

 

Čím je značka Lupilu výjimečná?

 

barevné logo značka Lupilu

Oblečení značky Lupilu z Lidlu poznáte podle tohoto loga

 

Kromě obrovského výběru i pro ty nejmenší je značka Lupilu jedinečná svým kvalitním zpracováním. Veškeré oblečení je zhotoveno ze snadno udržitelných materiálů šetrných k citlivé dětské pokožce, díky čemuž se vaše dítě bude cítit příjemně a bude se moci nerušeně věnovat všem oblíbeným aktivitám. Skvělé je také to, že všechny použité látky mají certifikát Důvěra k textiliím, který mohou obdržet jedině produkty odpovídající přísným pravidlům Öko-Tex Standard 100, jenž se týkají množství alergenních látek. Na základě toho je oblečení ideální i pro děti s atopickým ekzémem. Některé kousky dokonce nesou označení BIO bavlna, která je ještě více prodyšná, měkká a hebká než bavlna klasická. Dále také lépe drží tvar a má delší životnost. Při jejím zpracování se navíc klade důraz na ochranu životního prostředí.

 

Odpovídá oblečení Lupilu běžným velikostem? A pro koho je určeno?

Značka Lupilu nabízí oblečení pro kojence, batolata, předškoláky i školáky. Na eshopu Lidlu je dětské oblečení přehledně rozděleno do kategorií dle věku, takže se velice rychle ve velkém množství věcí zorientujete. Po rozkliknutí daného zboží můžete navíc pod obrázkem nalézt praktickou tabulku velikostí, do které zadáte pohlaví dítěte, typ oblečení a pak tělesné rozměry. Podle toho vám následně systém přepočítá danou velikost oblečení. Naši zkušenost s oblečením značky Lupilu si můžete přečíst například v recenzi lněných kalhot s laclem.

 

Co vše za zboží Lupilu nabízí?

 

chlapecká body a dívčí overaly Lupilu v Lidl eshopu

Malá ukázka sortimentu dětského oblečení Lupilu

 

V nabídce značky Lupilu naleznete pro své dítě vše, co potřebuje k tomu, aby mohlo objevovat svět. Větší výběr je samozřejmě v Lidl eshopu než na prodejnách, kde je kromě toho zboží prakticky rozděleno do několika kategorií a podkategorií, což výrazně ulehčuje nákup.

První kategorie Bydlení zahrnuje ložní prádlo s roztomilými potisky a obrázky. Nalézt zde můžete i cenově výhodné ložní soupravy. Většina věcí je z BIO bavlny.

Druhá kategorie Dětský svět obsahuje hned několik podkategorií, které jsou plné nejrůznějšího příslušenství do dětských pokojíčků a domácnosti. Nalézt zde můžete například dětskou pečující sadu na stříhání nehtů a vlasů, praktické přebalovací tašky, dětská chrastítka a hračky do vody či pohodlné deky, na kterých si s vaším dítkem můžete hrát. Jedna z obsáhlejších podkategorií se nazývá Dětská obuv a doplňky a najít v ní můžete krásné čepičky, rozkošné osušky s kapucí či obuv všeho druhu. V této podkategorii je opravdu z čeho vybírat. Nejvíce obsáhlou podkategorií však zůstává Dětské oblečení, kterým je tato značka známá. V ní můžete objevit bodýčka, šatičky, svetry, trička, kalhoty (recenze na nepromokavé kalhoty Lupilu), zkrátka vše, na co si vzpomenete.

 

holčička oblečená v nepromokavých kalhotech a bundě Lupilu

Holčička vybavená do deště – nepromokavé gatě a bunda Lupilu

 

Čtěte také: Všechny recenze výrobků značky Lupilu

 

Třetí kategorie Domácnost je na šíři zboží skromná. Obsahuje pouze dětskou jídelní sadu.

Čtvrtá kategorie Móda obsahuje to samé jako již zmíněná podkategorie Dětské oblečení, avšak k tomu ještě nabízí sportovní oblečení a doplňky pro děti.

V páté kategorii Sport a volný čas naleznete vše, co by vaše dítě mohlo potřebovat na dovolené u moře či na výletě, včetně barevných batůžků.

Vyplatí se oblečení Lupilu koupit?

Ceny zboží Lupilu jsou velice nízké, úroveň kvality vás však příjemně překvapí. Za nízkou cenu totiž dostanete slušné zboží, které oplývá dlouhou životností. Za dívčí či chlapecké tričko neutratíte více než 100 Kč a zimní bundu pořídíte v rozmezí 200-400 Kč.

 

Další privátní značky Lidlu najdete zde