Čisticí prostředek W5 Maxx Power

Obchodní řetězec: Lidl

Značka: W5

Výrobce: Lidl Česká republika v.o.s., Praha 5

Velikost balení: 750 ml

 

Osobní hodnocení a zkušenosti s výrobkemobal čisticího prostředku W5 z Lidlu

K čisticímu prostředku Maxx Power W5 mě přivedla přítelkyně (bez mučení přiznávám, že se úklidu snažím vyhýbat) a trochu překvapivě i majitel pneuservisu, kam jezdím se svým plechovým miláčkem.

Přítelkyně je nadšená jeho účinností v boji proti vodnímu kameni a špíně. Sama přiznala, že nechápe, jak se mohou prodávat mnohem dražší známé značkové čisticí výrobky, když svou účinností nestačí na tento laciný „růžový zázrak“.

 

Čtěte také: Prostředek na mytí nádobí W5

 

To samé mi potvrdil i mechanik v jednom pneuservisu při zimním obouvání mého auta. Na polici jsem viděl zakoupené celé plato růžových čistidel W5 z Lidlu. Za tu cenu prý nic lepšího a účinnějšího nesežene. A to si asi dovedete představit špínu, která „se povaluje“ v pneuservisu.

 

Závěrečné hodnocení:

 

Vysoká čisticí účinnost proti vodnímu kameni, špíně a rzi. Skvělý poměr kvalita/cena.

 

obal čisticího prostředku W5 z Lidlu použití čisticího prostředku W5 detail rozprašovače čisticího prostředku W5 z Lidlu etiketa čisticího prostředku W5 z Lidlu

 

 

Čtěte také: Exotické sprchování s gelem Cien PURE AROMA z Lidlu

 

Milé dámy, používáte také čisticí prostředek Maxx Power ve vaší domácnosti? Napište do diskuze, jaké s ním máte zkušenosti.

 

8 Comments : Čisticí prostředek W5 Maxx Power

 1. Odpovědět
  Jitka says: 08/09/2022 at 10:27

  Nic lepšího není, používám na vše v domácnosti, vyčistí i fleky od gencialy nebo ovoce super!!!!!! Škoda jen že již pár měsíců není k dostání

 2. Odpovědět
  Petr Kříž says: 18/02/2019 at 19:12

  sháním W5 tablety do záchodu.byli vždy v lídlu k prodeji a už delší dobu je tam nemají.díky za odpověd.

 3. Odpovědět

  Značka w5 jako taková z 88 procent ? čistič na krby a trouby WC pěna. a t.p. akorát je škoda že prostředky na nádobí ?

  • Odpovědět
   Lukáš (Levná-Kvalita) says:(Author) 09/01/2018 at 18:29

   Ano, značka W5 z Lidlu nabízí výrobky s výborným poměrem kvalita/cena. Samozřejmě je potřeba vybírat. Já mám např. dobrou zkušenost i s prostředky na nádobí viz tato recenze. Co konkrétně vám nevyhovuje u prostředků na nádobí W5 za tak nízkou cenu? Např. když to porovnáme s klasickým Jarem? Ani ten Jar na jedno přejetí neodstraní mastnotu, jak se ukazuje v reklamě:). Ano, na účinnost umytí nádobí a úsporu přípravku má vliv také správný postup při samotném umývání.

 4. Odpovědět
  Martina says: 03/03/2015 at 14:56

  Včera jsem koupila a vyzkoušela a dneska šla dokoupit dalších 10ks (referovala jsem rodině a chtějí také pár ks), protože je v akci za 26,90 a nutno říct, že nic lepšího jsem doma nikdy neměla.. Vanu už jsem u nás odepsala, třicet let stará, smaltovaná, pískem ani ničím jiným vyčistit nešla.. tady jsem jen zírala, jak to jde dolů. To samé ostatní skvrny od rzi, vodní kámen..

  • Odpovědět
   Lukáš says:(Author) 04/03/2015 at 22:40

   Martino, máme s tímto čisticím prostředkem W5 podobně pozitivní zkušenost. Taky jsme využili akce v Lidlu a nakoupili do zásoby:) Uvidíme, jaký další názor a zkušenosti lidí se v diskuzi objeví.

Přidej komentář

Váš email nebude nikde zveřejněn, ani nebude zneužit. Povinná pole jsou označena *