Exotické sprchování s gelem Cien PURE AROMA z Lidlu

 

Již nějakou dobu se na trhu objevují sprchové gely značky Dermacol, které vsází na kombinace vůní exotických květů či šťavnatého ovoce. Značka Cien obchodního řetězce Lidl přišla se svou variantou, která se kvalitou dokáže těmto sprchovým gelům vyrovnat, a při tom je výrazně levnější. Vyzkoušeli jsme pro vás Cien PURE AROMA sprchový gel s vůní jasmínu a pistácie. Jaký byl výsledek?

 

sprchový gel Cien leží na ručníku

 

Exotická vůně sprchového gelu Cien z Lidlu

Na obalu výrobku se dočteme, že se jedná o zvláčňující sprchový gel s intenzivní vůní jasmínu a pistácií, zjemňuje pokožku a zanechává ji příjemně voňavou. Je to pravda? Opravdu bude vaše pokožka vonět i po osprchování? Opravdu zůstane jemná a nevysušená? A jaká je vlastně kombinace vůní jasmínu a pistácie?

 

 

Budete se chtít sprchovat desetkrát denně

Výše uvedené sprchové gely Dermacol jsem dříve hodně kupovala a ráda je používala. Jenže jejich cena není zrovna příznivá. Proto, když jsem narazila v Lidlu na jejich levnější variantu, hned jsem se ji rozhodla vyzkoušet. Značka Cien z Lidlu nabízí několik druhů vůní. Vyzkoušela jsem již všechny, ale nejvíce mi sedí právě kombinace jasmínu a pistácie.

 

na dlani ležící sprchový gel z Lidlu značky Cien

 

Sprchový gel Cien PURE AROMA se dokáže Dermacolu hravě vyrovnat. Sprchování s ním je dokonalý požitek. Krásně voní a to dokonce ještě dlouho po utření. Když se osprchuji večer, ještě ráno ho ze své pokožky vnímám. Velkou výhodou je, že dobře myje a při tom nevysušuje. Zanechá pokožku příjemně vláčnou.

A kombinace vůní jasmínu a pistácie? Je dokonalá! Šťavnatá a svěží. Kdyby to čas dovolil, sprchovala bych se klidně desetkrát denně.

 

Čtěte také: Cien Lip Balm – balzám na rty, který neškodí

 

Proč kupovat sprchový gel PURE AROMA z Lidlu?

  • Nádherně voní ještě dlouho po použití
  • Nevysušuje pokožku a zanechá ji krásně jemnou
  • Jeho cena je velmi příznivá

 

stojící sprchový gel Cien - Jasmín a pistácie

 

Obchodní řetězec: Lidl

Značka: Cien

Vyrobeno: ČR

Cena na prodejně a e-shopu: 39,90 Kč

Velikost balení: 240 ml

 

Máte zkušenost se sprchovými gely značky Cien? Podělte se o ni v diskuzi níže.

 

Přidej komentář

Váš email nebude nikde zveřejněn, ani nebude zneužit. Povinná pole jsou označena *