Balea – pečující kosmetika pro celou rodinu

 

Privátní značka Balea vznikla v roce 1995 v Německu. V České republice se prodává od roku 1998 v sítích drogerie DM. Od té doby si jí oblíbily tisíce zákazníků a v nezávislých testech získala celou řadu ocenění. Proslulá je svým širokým sortimentem, rozumnou cenou a na první pohled krásným provedením. Z prvních třiceti produktů se vyklubal sortiment o více než pěti stech a nabídka se směle rozšiřuje dál. Je tedy opravdu z čeho vybírat. Výrobky jsou zaměřeny na péči o tělo, vhodné jsou pro všechny typy pokožky a pro všechny věkové kategorie. Není proto divu, že každý z nás nějaký ten výrobek značky Balea má doma.

 

Příběh značky Balea

logo značky Balea

Známé logo výrobků Balea

 

Prioritou značky Balea je spokojenost svých zákazníků. Proto se snaží vytvářet produkty o co možná nejvyšší kvalitě, ale zároveň za dostupné ceny. Hlavním záměrem je dopřát kvalitní kosmetiku všem zákazníkům DM, a „všem“ znamená pro Baleu opravdu všem! Za pouhých 20 Kč si tak můžete pořídit například sprchový peeling o 300 ml, deodorant nebo třeba balzám na rty.

Na úplném začátku v roce 1995 Balea vytvářela pouze sprchové gely, pěny do koupele a deodoranty. O rok později svůj sortiment obohatila o vlasovou kosmetiku a následně o kosmetiku pečující o pleť.

 

Čtěte také: Tělový balzám Balea Sensitive – hydratujte svou pokožku

 

výrobky Balea pro péči o vaše vlasy

Řada vlasové kosmetiky Balea pro péči o vaše vlasy

 

V roce 2000 přibyly do nabídky výrobky určené k péči o nohy, pro citlivou pokožku a pro mladistvou a problematickou pleť. Dnes je nabídka produktů samozřejmě ještě daleko širší a propracovanější. Balea neustále přichází s různými novinkami, a to buď v podobě limitovaných edic, či samostatně. V roce 2002 pak Balea začala vyrábět produkty také pro muže pod značkou Balea MEN. V poslední době byl sortiment rozšířen o více kosmetiky pro zralou pleť.

 

Čtěte také: DM eshop – nakupujte drogerii i kosmetiku pohodlně

 

Vývoj produktů však nikdy nekončí. Svými návrhy a poznatky přímo zákazníci ovlivňují proces výroby, díky čemuž se Balea stává ještě více lidskou. Současně se ale značka Balea snaží vždy vyrovnat výrobku té značky, která právě na trhu kraluje. Speciálně navržené receptury, krásné obaly a vysoká kvalita to vše jsou hlavní atributy této značky, které zohledňují nejen zákazníci, ale také kontroloři kosmetických standardů. Ne bezdůvodně se Balea umisťuje na vysokých příčkách v českých, rakouských a německých nezávislých testech a anketách.

 

Další privátní značky DM drogerie najdete zde