Alverde – přírodní a veganská kosmetika z DM

 

Alverde je privátní značkou, kterou najdete ve všech kamenných obchodech i na DM eshopu. Vznikla v roce 1989 a stala se první přírodní kosmetickou značkou. V České republice se prodává od roku 2002 a za tu dobu se vepsala do podvědomí všech žen. Svoji popularitu si vybudovala na základě filozofie, s níž vytváří produkty vysoce hodnotné, plné rostlinných látek a zároveň podle nejnovějších vědeckých poznatků. Také díky tomu je alverde podle Společnosti pro výzkum spotřeby nejprodávanější certifikovanou značkou v oblasti přírodní kosmetiky v Německu.

 

Alverde čerpá jen to nejlepší z přírody

zelené logo značky Alverde z DM drogérie

Pod tímto logem najdete výrobky alverde

 

Kosmetika alverde se pyšní řadou benefitů. Produkty neobsahují žádné syntetické konzervační, vonné ani barvicí látky, takže jsou vhodné pro všechny, jimž přípravky s obsahem chemie nevyhovují. Dále také v jejich složení nenajdete silikony a minerální oleje, či jiné látky na jejich bázi. Při výrobě se zkrátka používají čistě přírodní suroviny. Mimo to některé výrobky nesou označení Vegan, které zaručuje, že obsažené látky nejsou živočišného původu a výrobek nebyl testován na zvířatech. Takže ať už veganskou kosmetiku používáte z přesvědčení či vám jednoduše vyhovuje, hledejte na produktech alverde toto označení a můžete si být jisti, že neobsahují žádné živočišné složky.

Averde také myslí na trvalou udržitelnost, co se obalů týče. Proto u většiny přípravků nenajdete příbalovou informaci. Všechny obaly také mají certifikát FSC neboli Forest Stewardship Council, což znamená, že jejich původ s 50 % podílem recyklace je kontrolovaný a papírové obaly pochází k příkladně obhospodařovaných lesů.

 

Čtěte také: Micerální voda Alverde – odstraňte účinně svůj make-up

 

Významnou roli hraje i ekologická snášenlivost produktů k životnímu prostředí. Všechny postupy a použité zdroje nesmí zatěžovat životní prostředí a suroviny musí být biologicky odbouratelné. Produkty alverde se tedy vyznačují vysokou kvalitou nejen po stránce toho, co je uvnitř, ale svoji hodnotu má také to, co na první pohled vidíme zvenku. I přesto je značka alverde dostupná za příznivé ceny.

 

kosmetické výrobky značky Alverde

Kosmetická řada alverde pure beauty

 

Sortiment, který vás nezklame

Hledáte cenově výhodný krém na obličej, kvalitní sprchový šampon a vyživující krém na ruce? Alverde nabízí vše, co by se vám mohlo hodit během péče o pleť, vlasy a tělo. Milovníkům přírodní kosmetiky také umožňuje zakoupit přírodní dekorativní kosmetiku, která se řadí k těm lepší na trhu. Věhlasná je vysoká pigmentace rtěnek a dlouhá výdrž make-upů. Kromě toho alverde nabízí sortiment pro muže a děti.

 

NaTrue, celosvětová certifikace

logo kosmetické certifikace NaTrue

znak certifikace NaTrue

 

Čtěte také: Krásná pleť s čistícím pleťovým gelem Alverde Aqua

 

Suroviny obsažené v produktech alverde pochází z kontrolovaného biologického zemědělství. Aby privátní značka mohla obdržet celosvětovou certifikaci NaTrue, musí splňovat přísná pravidla. Alverde si ji však za svou vysokou kvalitu vysloužila. NaTrue rozlišuje tři stupně – přírodní kosmetiku, přírodní kosmetiku se 70% obsahem bio složek a přírodní kosmetiku s nejméně 95% podílem surovin pocházejících z kontrolované ekologické produkce. Díky tomuto jednotnému označení je mnohem snaží orientovat se v nabídce přírodních produktů. Logo NaTrue se používá po celém světě a zákazníkovi říká, že může danému přípravku důvěřovat, neboť se jedná o produkt obsahující nejvyšší možný podíl přírodních látek. V současnosti certifikaci NaTrue má přibližně 3000 produktů a 130 značek.

 

Ostatní privátní značky DM drogérie