Florabest – zahradní nářadí za rozumné ceny

Privátní značka Lidlu Florabest – to je zahradní náčiní, které vám pomůže s každým úkolem! Ať už potřebujete posekat zahradu, prořezat stromy či zasadit kytky, značka Florabest nabízí vše pro vaše zahradní kutilství. Výrobce navíc slibuje dlouhou životnost a přijatelné ceny. Pojďte se s námi podívat, zda tomu tak opravdu je.

 

Proč si nářadí Florabest pořídit?

zeleno žluto bílé logo značky Florabest z Lidlu

Logo značky Florabest z Lidlu

 

Značku Florabest jste již určitě měli možnost někde zahlédnout. Jedná se totiž o stálici mezi privátními značkami Lidlu, na jejíž produkty jsou často reklamy v televizi či upoutávky v akčních letácích. Za těch několik let značka prošla velkou změnou, neboť se výrobci snaží dělat výrobky stále lepší a lepší. Na internetu můžete najít různé recenze a názory, které jsou smíšené. Někteří na tuto značku nedají dopustit, jiní ji zase haní. A právě z toho důvodu, že je značka Florabest poměrně pokroková a inovativní, doporučujeme vám prohlížet si pouze recenze novější. Zároveň se nebojte své zkušenosti předávat dále a vyjádřit svůj názor do komentářů pod článkem.

Samozřejmě také záleží na tom, co od nářadí očekáváte a jak často jej budete používat. Pokud hledáte zahradní náčiní pro své kutilské potřeby, věříme, že s Florabest budete spokojeni. Za rozumnou cenu získáte spolehlivé nářadí, které splňuje přísné bezpečnostní testy.

 

Kompletní nabídka zboží značky Florabest

Kompletní nabídku zboží této značky můžete nalézt v internetovém obchodě Lidlu, kde se ceny neliší od těch na prodejnách. V online obchodě Lidlu navíc můžete najít i sezónní výrobky, které v kamenném obchodě neseženete. Sortiment Florabest je na eshopu přehledně rozdělen do několika kategorií. Zvlášť si pak můžete ještě vyhledat akční nabídku této privátní značky, kde naleznete zlevněné zboží, pro jehož koupi máte poslední šanci.

 

náhled zboží a výrobků značky florabest v Lidl-shopu

Výrobky značky Florabest v Lidl eshopu

 

V první kategorii Bydlení můžete objevit různé bytové doplňky, dekorace a vybavení. Součástí je také bytový textil, který zahrnuje rohožky a koberce z přírodních kokosových vláken.

Druhá kategorie Dětský svět nabízí jedinečné dětské posezení z robustní dřevěné konstrukce. Pevně namontované lavice jsou dozdobeny polyuretanovými polštáři. Důmyslné provedení ocení jak dospělí, tak hlavně děti, kteří posezení využijí ke hře.

Třetí kategorie Dílna a zahrada je dále rozdělena ještě do podkategorií. Jedna z těch obsáhlejších podkategorií se nazývá Grilování a můžete v ní nalézt jak grilovací náčiní, tak přenosné grily Florabest, které jsou odolné vůči povětrnostním vlivům. Další grily z Lidlu nabízí značka SilverCrest. Velice oblíbená podkategorie je Ruční nářadí, vybavení do dílny, kde najdete vše pro zastřižení živých plotů, likvidaci plevele, zavlažení zahrady či pro uskladnění zahradního odpadu. Další podkategorií je Zahradní nábytek, kde kromě stolů a židlí také najdete polstrované potahy. A závěrem nesmíme zapomenout zmínit Zahradní nářadí a techniku, v níž na vás čekají sekačky Florabest, vysavače listí, různé druhy zahradních nůžek nebo například příslušenství pro zavlažování.

 

výpis kategorií značky florabest v Lidl eshopu

Kategorie zboží značky Florabest

 

Čtvrtá kategorie Móda obsahuje pracovní oblečení. Aktuálně zde můžete najít pohodlnou obuv s protiskluzovým profilem.

 

Podívejte se na přehled ostatních privátních značek Lidlu