SilverCrest – elektronika a spotřebiče za dobrou cenu

Obchodní řetězec Lidl má ve své nabídce hned několik privátních značek, které umí zaujmout svojí příznivou cenou a skvělou kvalitou. Jednou z nich se budeme zabývat v následujícím článku. Jmenuje se SilverCrest a je synonymem pro moderní spotřebiče do domácnosti, které vám ulehčí práci, ušetří čas a pomohou dosáhnout vytouženého výsledku.

 

SilverCrest recenze a zkušenosti

Elektronika SilverCrest nedá spát nejednomu z nás. Internetové diskuze jsou přeplněny dotazy na tuto značku, její sortiment a kvalitu. Názory jsou různé, avšak u většiny komentářů naleznete kladný závěr. I my můžeme potvrdit, že výrobky značky SilverCrest jsou v poměru kvalita/cena jednoznačně výborné. Pozitivní zkušenosti s produkty SilverCrest si můžete přečíst např. v naší recenzi odvlhčovače vzduchu SilverCrest. V sortimentu naleznete vše od rychlovarných konvic, přes fitness pomůcky až po kulmy na vlasy. Vybírat můžete na kamenných prodejnách či v online Lidl eshopu, který je samozřejmě přehlednější a pestřejší.

 

Celá nabídka produktů SilverCrest

Značka SilverCrest spojuje funkčnost a moderní design, který ve své domácnosti zaručeně oceníte. Vybírat můžete z velké palety barevných variant a stylů. Díky tomu si snadno vyberou i ti nejnáročnější. Výrobky SilverCrest skvěle zapadnou do každého interiéru a pozvednou ho na vyšší úroveň. Výhodou je také ergonomické provedení většiny produktů a snadné ovládání. Pokud si tedy potrpíte nejen na tom, aby daný produkt měl hned několik funkcí, ale hledíte také na estetično, budou pro vás výrobky značky SilverCrest ty pravé.

 

rychlovarné konvice a vysavač SilverCrest v Lidl-shopu

Kategorie výrobků značky SilverCrest (Lidl-shop)

 

V první kategorii Bydlení můžete nalézt různé přikrývky a polštáře, které neplní pouze svoji klasickou funkci, ale také v sobě ukrývají další možnosti, neboť značka SilverCrest je zaměřena na elektroniku. Proto například polštářek pod hlavu, který v nabídce můžete objevit, funguje zároveň jako masážní strojek pro relaxaci šíjového svalstva. Dále se v této kategorii nachází příslušenství do domácnosti, jako je bezdotykový dávkovač mýdla.

Druhá kategorie dětský svět nabízí dětské kuchyňské spotřebiče, díky kterým se vaše malé ratolesti v okamžiku přenesou do dospělosti. Jedná se o dokonalé napodobeniny do dětské kuchyňky, jež vás samotné nadchnou svým věrohodným vzhledem.

V třetí kategorii Dílna a zahrada najdete to nejdůležitější na grilování – grily. Na výběr máte kontaktní grily pro domácí grilování (zkušenost s kontaktním grilem SilverCrest zde), které jsou skvělé nejen pro úpravu masa a zeleniny, ale také k přípravě toustů, a dále stolní grily pro opékání masa a ryb. Samozřejmostí je u všech grilů speciálně upravený nepřilnavý povrch, kontrolka provozu a u stolních grilů protiskluzové nožky.

 

steak na grilu SilverCrest z Lidlu

Stolní gril SilverCrest z Lidlu

 

Čtvrtá kategorie Domácnost se dělí ještě na několik podkategorií. Jedna z těch nejvíce obsáhlých se nazývá Elektronika a multimédia a najdete v ní příslušenství, které udrží váš notebook či mobil na cestách v provozu. Dále zde můžete objevit bluetooth reproduktory, přenosná úložiště a rádia. Další, hlavně u žen oblíbená podkategorie, se jmenuje Krása a osobní péče, ve které se kromě vysoušečů a žehliček na vlasy nachází například sada na úpravu nehtů a různé strojky na odstranění chloupků a zrohovatělé kůže. Poslední podkategorií, kterou z této oblasti zmíníme a která určitě stojí za pozornost, je podkategorie Kuchyně, kde naleznete širokou řadu nejrůznějších kuchyňských spotřebičů a příslušenství. Netřeba zmiňovat, že tato kategorie je právě ta, díky níž je značka SilverCrest známá.

 

Čtěte také: Všechny recenze výrobků SilverCrest

 

Pátá kategorie Sport a volný čas obsahuje produkty outdoorové a sportovní. Příkladem je kempingové rádio či fitness náramky v několika barevných provedeních.