Crivit – výbava pro rekreační sportovce

 

Crivit je privátní značkou Lidlu, jejíž sortiment je plný funkčního oblečení pro aktivní sportovce i příležitostné turisty. Její vylepšená sesterská řada se nazývá Crivit PRO a je určena všem, kteří berou sport opravdu vážně a věnují se svému koníčku i za extrémních podmínek. V následujícím článku se podíváme na to, zda produkty Crivit splňují to, co slibují a zda se do nich vyplatí investovat.

 

Pro koho je značka Crivit určena?

Nezáleží na tom, zda venku poletuje sníh, prší, mrzne nebo fouká vítr, oblečení Crivit se snaží připravit svého majitele na všechny nepříznivé okolnosti, které ho mohou během sportovní aktivity zastihnout. Proto je určeno jak pro zapálené cyklisty a výletníky, tak i pro milovníky zimních sportů a jiných outdoorových aktivit. Značka Crivit PRO se snaží tuto skutečnost posunout ještě mnohem dál. Obě dvě privátní značky však kombinují funkčnost s moderním designem. Na své si tedy přijdou i vyznavači módních trendů. Každá kolekce je totiž navržena v aktuálně moderním stylu. Jednotlivé kousky lze ale mezi sebou jednoduše kombinovat. Většina oblečení je také doplněna o výrazné reflexní prvky, což zaručeně ocení běžci.

 

Plní oblečení Crivit svoji funkci?

Design je samozřejmě důležitý, u sportovního oblečení je však mnohem důležitější hodnotit funkčnost, materiálové složení a celkové zhotovení výrobku. Co se týká funkčnosti oblečení Crivit, tak ta je opravdu na dobré úrovni. Záleží ale také na tom, co od své sportovní výbavy očekáváte a k jakému typu sportovců se řadíte. Pokud jste spíše rekreační typ, je oblečení Crivit a Crivit PRO ideální volbou. Jestliže patříte k profesionálním sportovcům anebo víte, že daný kus oblečení budete nosit opravdu často, a ne pouze dvakrát týdně do posilovny, je třeba nákup pečlivě zvážit, neboť jednotlivé druhy oblečení této značky se od sebe v kvalitě a provedení liší.

 

 

funkční trika Crivit TOPCOOL

Pánská funkční trika Crivit

 

Je třeba ale ocenit kvalitní provedení střihů. Výrobce si dal na detailech a rozložení jednotlivých prvků opravdu záležet. Jednoduše lze říci, že sportovní oblečení Crivit svoji práci na cyklostezce, při tréninku jógy či na běžkách odvede v dostatečné míře.

 

Použité materiály

Většinou jde o syntetická mikrovlákna, polyester s přídavkem elastanu dodávající látce pružnost. Některé kousky jsou však zhotoveny z prodyšné bavlny. Zajímavé je také to, že některé oblečení je ošetřeno speciální ekologicky šetrnou impregnací BIONIC-FINISH® ECO, nebo jsou vyrobeny ze speciálních materiálů či pomocí unikátní technologie, která zvyšuje účinnost daného druhu oblečení. Například unikátní materiál TOPCOOL® lépe odvádí vlhkost od těla a mikrovlákna Thinsulate zase zvyšují odolnost proti větru.

 

Vyplatí se oblečení Crivit koupit?

Nákupem jednoho kusu oblečení Crivit se vejdete do dvou stovek. Jedná se o opravdu levné a kvalitní oblečení. Privátní značka Crivit PRO představuje trochu dražší variantu, avšak je svým provedením po všech stránkách srovnatelná s oblečením jiných renomovaných značek. Vzhledem k modernímu designu a výběrů materiálů, které výrobce používá k výrobě, lze oblečení obou značek zhodnotit v poměru cena/kvalita jako výborné.

 

Co vše Crivit a Crivit PRO nabízí?

Od těchto značek můžete buď na kamenných prodejnách, či v Lidl online eshopu nalézt například dámské, pánské i dívčí a chlapecké bundy, které jsou softshellové, funkční, prošívané či speciálně zhotovené pro běh, dále také běžeckou, outdoorovou a trekingovou obuv. Hodně oblíbené jsou také sportovní podprsenky a elastické legíny Crivit, které v Lidlu můžete objevit v různých délkách. Dále tyto značky nabízí i doplňky a vše, co potřebujete abyste zůstali během zimy v teple.

 

sportovní brýle značky Crivitnepromokavá outdoorová bunda Crivit softshellové bundy značky Crivit