Proč nákupní rádce privátních značek vznikl a v čem mi pomůže?

Protože věřím, a díky znalostem marketingu také vím, že značkové produkty automaticky nezaručují kvalitní výrobek. Denně vídané produkty v televizních reklamách a na internetu nemusí být vždy ty nejlepší. Spíše jsou zaručeně ty nejdražší.

Vím, že lze najít mnohem levnější výrobky stejné, či dokonce vyšší kvality, než jsou výrobky značkové.

A myslím si, že tento potenciál mají produkty privátních značek obchodních řetězců. Vlastní zkušenost i zkušenost dalších lidí mi ukázala, že mezi nimi lze najít laciné a přitom kvalitní skvosty.

Chci mezi spotřebitele tuto myšlenku dostat, otevřít lidem oči při výběru zboží, poukázat na reklamní masáž a propagaci mnohdy zcela průměrných a předražených věcí. Chci, aby se lidé aspoň trochu vymanili z vlivu reklamy, aby se zamysleli a začali nakupovat mazaně.

Rostoucí zájem lidí o privátní značky je potvrzením jejich velkého potenciálu na českém trhu. Obchodní řetězce proto vyrábějí stále více a více takto označených produktů. Ovšem velké množství a rozdílná kvalita výrobků s sebou přináší problém, které zboží kupovat, které má skvělý poměr kvalita/cena, jaké má složení a mnohé další.

Web Levna-Kvalita.cz a samotní spotřebitelé si proto kladou za cíl vám nakupujícím pomoci v lepší orientaci ve výrobcích a jejich kvalitě, i objevit způsob, jak ušetřit při nákupech rozličného zboží.

 

Podle čeho vybíráte výrobky do seznamu nákupního rádce Levna-Kvalita.cz?

Jde o nezávislý osobní výběr výrobků z řad privátních značek obchodních řetězců na základě:

  • dodržení pravidla levné a přitom kvalitní,
  • mé zkušenosti a zkušenosti lidí v mém okolí,
  • zkušeností všech lidí, kteří rádi nakupují kvalitní, chutné a přitom levné zboží,
  • výsledků různých recenzí a testů.

 

Cena výrobku v seznamu se liší od ceny, za kterou výrobek nakupuji já. Odkud ceny čerpáte?

Ceny uvedené u výrobků jsou čerpány z reklamních letáků obchodních řetězců a z účtenek při nákupu v jakémkoliv obchodě v České republice.

Cena výrobku se v průběhu doby může měnit, stejně tak může být rozdílná v jiných obchodech a krajích České republiky. Proto je nutné uvedené ceny brát pouze orientačně.

 

Výrobce nebo složení uvedené na obalu výrobku neodpovídá realitě. Proč?

Zboží vyráběné pod privátními značkami často mění svého výrobce, ale samotná značka zůstává stejná. Z toho důvodu se může stát, že nákupní rádce a zboží v něm uvedené může mít neaktuální popis výrobce či složení.

A právě proto jsou tu VIP členové Klubu mazaných spotřebitelů. Jen my můžeme udržovat seznam aktuální a prospěšný pro nás všechny, kteří chceme nakupovat kvalitní a přitom laciné výrobky.

 

Chybí mi v seznamu výrobek, který rád(a) nakupuji. Vzhledem k jeho kvalitě a nízké ceně bych ho chtěl(a) do seznamu prosadit. Jak to mohu udělat?

Taky rádi nakupujete výrobky, které jsou kvalitní a přitom lacinější než výrobky značkové? Vykřičte tyto výrobky do světa a ukažte dalším lidem, jak nakupovat mazaně. Jednoduše se staňte členy VIP Klubu mazaných spotřebitelů a výrobek prosaďte do seznamu. Pište na email: info(zavináč)levna-kvalita.cz

 

Co je VIP Klub mazaných spotřebitelů?

Jde o stále rostoucí komunitu lidí, kteří se zamysleli nad svými dosavadními nákupy. Lidí, kteří objevili výhodnost nákupu vybraného zboží privátních značek obchodních řetězců. Lidí, kteří nedají na marketingová (reklamní) ovlivňování při nákupu. Lidí, kteří si uvědomili, že známá a předražená značka automaticky nemusí vyrábět nejkvalitnější produkty. Lidí, kteří touží po kvalitě za přijatelnou cenu.

 

Co musím udělat, abych se dostal(a) do VIP Klubu mazaných spotřebitelů a mohl(a) čerpat z jeho výhod?

Nic více než se do Klubu jednoduše zaregistrovat. Učiňte tak hned teď na této stránce. Zároveň se zde dozvíte, jaké výhody vám členství přináší.