Povlečení a matrace Meradiso zútulní každou ložnici

 

Obchodní řetězec Lidl není jen obchodem s potravinami. Můžete v něm také nakoupit bytové doplňky, s nimiž vytvoříte ve své ložnici útulnou atmosféru. Právě sortiment zaměřený na ložní prádlo, polštáře a matrace nabízí privátní značka Meradiso a její výrobky můžete zakoupit nejen na kamenných prodejnách, ale i v internetovém obchodě Lidlu. Jak je tedy z úvodních vět zřejmé, v následujícím článku se budeme zabývat značkou Meradiso, její cenou a kvalitou.

 

 

Co značka Meradiso slibuje a co od zboží očekávat

modro bílé logo značky meradiso z Lidlu

Výrobky Meradiso a jejich logo

 

Ve zkratce značka Meradiso slibuje pohodlné lůžkoviny, které zajistí hluboký spánek. Vedle komfortních matrací a povlečení také nabízí sady přikrývek z mikrovlákna. Samozřejmostí je propracovaný moderní design, který oživí každou domácnost. To si myslíme, že privátní značka Meradiso splňuje nad očekávání skvěle. Každý kus má několik barevných variant, velikostí a rozměrů. Takže pokud se vám například nelíbí prostěradla vzorovaná, můžete si vybrat jednobarevná. Stejně tak matrace můžete vybírat z několika tvrdostí.

Produkty Meradiso jsou kvalitně zpracované, komfortní a zároveň cenově výhodné. Svůj podíl na tom má materiálové složení, které se výrobce snaží pečlivě vybírat. Povlečení a prostěradla jsou většinou z vláken 100% bavlny, díky čemuž jsou dokonale prodyšná. Některá povlečení jsou dokonce označena jako Renforcé, což znamená, že je vyrobeno z kvalitní, jemně předené bavlněné textilie, která se vyznačuje extrémní savostí. Praktičnost produktům Meradiso také nelze upřít. Takže pokud hledáte kvalitní ložní prádlo, která vám bude vyhovovat jak po stránce estetické, tak funkční, je pro vás Meradiso tou správnou volbou.

 

různobarevná povlečení a prostěradla značky meradiso z Lidlu

Které ložní prádlo značky Meradiso si vyberete?

 

 

Co vše Meradiso nabízí?

 

Zboží značky Meradiso můžete pořídit i na eshopu Lidlu. Skvělé je na tom to, že můžete vybírat z většího množství a nemusíte se spoléhat na to, co bude na prodejně a co ne. Veškeré zboží je rozděleno do tří kategorií a několika dalších podkategorií. Zboží je dále možné vyfiltrovat podle ceny, velikosti a slev.

 

rozdělení výrobků značky Meradiso v Lidl shopu

Kategorie výrobků Meradiso v Lidl eshopu

 

 

První kategorie Bydlení je stěžejní kategorií značky Meradiso. Obsahuje na dvě stě produktů, z nichž ty nejlevnější stojí pouze 99 Kč. Najít zde můžete podkategorii Bytový textil a dekorace, která je plná doplňků nejen do ložnice. Součástí jdou různé koberce, podsedáky, deky, závěsy a ubrusy. Zde si vybere každá hospodyňka. Další podkategorií jsou Matrace a lamelové rošty, kde můžete najít například v poslední době hodně oblíbené sedmizónové matrace, které se lépe přizpůsobí hmotnosti a rozložení těla, a dále podložky pod matrace v prémiové kvalitě. Další více obsáhlou podkategorií jsou Polštáře a přikrývky. Samotný název sděluje, co v této skupině lze najít. Kromě toho jsou součástí podkategorie i relaxační polštářky s paměťovým efektem, které jsou vhodné na cestování. Poslední větší podkategorií jsou Povlečení a prostěradla.

 

matrace meradiso Lidl

Matrace Meradiso pro zdravý spánek

 

 

Druhá kategorie Domácnost ukrývá krásné a praktické kuchyňské zástěry a soupravy s chňapkami a rukavicemi.

Třetí, a poslední kategorií, je Sport a volný čas, zde aktuálně můžete objevit relaxační polštář pro odlehčení krčního a šíjového svalstva a dále nafukovací matraci, kterou můžete využít pro nečekané hosty, či při cestování.

 

Lidl a jeho další privátní značky k prostudování zde