Gelatelli ALMOND – levná varianta zmrzliny Magnum

 

Když se zmíní značka Mangnum, všichni si vybavíme výborné zmrzliny s celými kousky mandlí, výbornou křupavou čokoládovou polevou a smetanovou zmrzlinou uvnitř. Zároveň si však uvědomíme, co za tento luxus platíme – neskutečně vysokou cenu. Lidl má pro nás mnohem levnější variantu, která se však tomuto luxusnímu nanuku hravě vyrovná – zmrzliny Gelatelli ALMOND.

 

zabalená Gelatelli zmrzlina Almond

Gelatelli zmrzlina z Lidlu

 

Gelatelli ALMOND z Lidlu – luxusní zmrzliny za skvělou cenu

Na první pohled vypadá, jako jeho dražší a propagovanější kolega. Je však mnohem levnější a tudíž dostupnější pro většinu spotřebitelů. Gelatelli Almond je nanuk obsahující vanilkovou zmrzlinu s rostlinným tukem a polevou z mléčné čokolády (28%). Povrch je navíc zasypán skutečnými kousky mandlí (6%). Váží 120g a koupit ho můžete v extra výhodném balení 6+2 ks.

 

Víc než obyčejný nanuk?

Tento nanuk je na chuť opravdu velmi dobrý. Co je na něm nejlepší? Já dávám přednost mléčné čokoládě, která je obsažena v opravdu silné vrstvě a je prostě vynikající. Kousky mandlí uvnitř její chuť ještě podtrhují a vylepšují. Je pravda, že je opravdu hodně sladká, ale to vyrovná vanilková zmrzlina uvnitř. Ta je oproti polevě sladká výrazně méně a je z ní silně cítit vanilka. Výrobce do ní používá mletý extrakt z vanilkového lusku a také přírodní aroma Bourbon z vanilky.

 

nakousnutá smetanová zmrzlina Gelatelli z Lidlu

Zmrzlina Gelatelli z Lidlu – lze si ji vychutnat stejně jako Magnum

 

Když se do nanuku „zakousnete“, čokoláda příjemně zakřupe a rozplývá se na jazyku. Za první silnou sladkou chutí čokolády pak přichází jemná a příjemná vanilka a s ní i studené osvěžení.

Na tomto nanuku si u nás pochutnává celá rodina. Je upevněný na dřívku, a i když dávám dětem z hygienických důvodů raději zmrzlinu v kornoutku, u Gelatelli ALMOND dřívko nevadí. Hmota na něm totiž pevně drží a taje pomalu, takže dcera není tolik zmazaná a pochutná si stejně jako já.

 

Proč si koupit zmrzlinu Gelatelli ALMOND?

  • Jeho chuť je vynikající a výrazná
  • Je vyroben z kvalitních surovin
  • Jeho cena je opravdu příznivá

 

Nevýhoda

  • Nanuk má klasickou velikost, já mám však pocit, že je malý. Mohli by začít vyrábět ještě nějakou „maxi“ velikost.

 

Dříve jsem si ráda dopřávala luxusní zmrzliny Magnum s mandlemi. Kvůli jeho vysoké ceně to však nebylo příliš často. Od té doby, co jsem v Lidlu objevila Gelatelli ALMOND už Magnum nekupuji. Dokáže se mu chutí vyrovnat a cenově je mnohem výhodnější. Nanuky máme v mrazáku po celé léto a každý den si tak mohu dopřát vanilkovo-čokoládové mlsání.

 

mandle zalité v čokoládě zmrzliny Gelatelli Almond

Levný Gelatelli nanuk – taky vám chutná jako Magnum?

 

Obchodní řetězec: Lidl

Značka: Gelatelli

Výrobce: Německo

Cena na prodejně: 89,90Kč /balení 6+2 (11,23 Kč /1 ks)

Velikost balení: 120g / ks

 

Ochutnali jste již Gelatelli zmrzlinu z Lidlu? Jaká je vače zkušenost? Napište do diskuze níže.

 

 

Diskuze a zkušenosti : Gelatelli ALMOND – levná varianta zmrzliny Magnum

  1. Odpovědět
    Mirka says: 09/06/2023 at 13:40

    Dnes prvně koupena Premium Karamelová. Jsme s ní s manželem nadšeni. Smetanová chutˇ uplná lahoda.

Přidej komentář

Váš email nebude nikde zveřejněn, ani nebude zneužit. Povinná pole jsou označena *